Monte Kristo Kontu yeniden dizi oluyor!

Monte Kristo Kontu yeniden dizi oluyor!
Alexandre Dumas'ın klasik romanı Monte Kristo Kontu yeniden dizi oluyor.

Variety'nin haberine göre Palme d'Or ödüllü yönetmen Bille August imzalı mini dizinin başrollerinde Sam Claflin ve Oscar ödüllü usta oyuncu Jeremy Irons yer alıyor. Onlara Ana Girardot, Mikkel Boe Følsgaard, Blake Ritson, Karla-Simone Spence, Michele Riondino, Lino Guanciale, Gabriella Pession ve Nicolas Maupas eşlik ediyor.

İngilizce dilindeki diziyi Mediawan'a bağlı Palomar ve DEMD Productions hazırlıyor. Yapımını Mediawan'la birlikte Entourage Ventures, RAI Fiction ve France Televisions üstleniyor. Bir süredir süren çekimler Aralık ayında tamamlanacak.

Monte Kristo Kontu'nun hikâyesinde 19 yaşındaki gemici Edmond, ihanetle suçlanıp mahkeme olmaksızın hapse atılır. Yıllar sonra nihayet kaçar ve Monte Kristo Kontu olarak kendisine tuzak kuranlardan intikam almak üzere harekete geçer.

Claflin, dizide Edmond'a; Irons ise Edmond'la arkadaş olan ve intikamında yardım eden Abbé Faria'ya hayat verecek. Proje, August ve Irons'ın Night Train to Lisbon ve The House of Spirits'in ardından üçüncü iş birliği oldu.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER