Bir Derdim Var dizisi oyuncu kadrosu ile de dikkat çekiyor!

Bir Derdim Var dizisi oyuncu kadrosu ile de dikkat çekiyor!
Kanal D’nin çok yakında yayına girecek olan AyNA Yapım imzalı yeni dizi ‘Bir Derdim Var’ için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Hikayesi ile ergenlikteki gençlerin ve ailelerinin hassas dünyasını konu alacak olan dizinin ergen psikiyatri servisi ekibini oluşturan güçlü oyuncu kadrosu çok konuşulacak.
 
Başrollerinde Birce Akalay ve Mert Fırat’ı buluşturan, AyNa Yapım imzalı ‘Bir Derdim Var’ dizisi Kanal D ekranlarında seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor. Yayınlanan tanıtımlarıyla dikkatleri üstüne çeken dizi çocuk ve ergen psikiyatri servisinde geçen hikayesiyle bu sezon çok konuşulacak. Dizinin psikiyatri servisinin uzmanlarına başarılı oyuncular; Engin Hepileri, Neslihan Arslan, Başak Gümülcinelioğlu, Erdem Şenocak ve İdil Sivritepe hayat verecek.
 
Dizide gençlerin yaralarını sarmaya çalışan ekipte Engin Hepileri nöropsikiyatri uzmanı Savaş karakterini canlandırırken, Neslihan Arslan hastanenin baş hekimi Damla rolüyle seyircinin karşısına çıkacak. Başak Gümülcinelioğlu sosyal hizmetler uzmanı Sibel’le ekranlara dönerken, Erdem Şenocak psikiyatrist Yusuf olarak, İdil Sivritepe de psikiyatri servisinin en genç psikoloğu İpek rolüyle izleyiciyle buluşacak.
 
Dizide Doktor Nilüfer’e hayat verecek olan Birce Akalay ile Savcı Ömer olarak karşımıza çıkacak Mert Fırat’ın yanı sıra Engin Hepileri, Neslihan Arslan, Başak Gümülcinelioğlu, Erdem Şenocak, İdil Sivritepe, Sami Aksu, Sennur Nogaylar ve Muhammet Uzuner yer alırken onlara başarılı genç oyuncular Eylül Ersöz, Ata Artman, Ava Yaman, Esila Umut, Ataberk Mutlu, Ezgi Gör ve Efe Poylu eşlik ediyor. Merakla beklenen dizinin yönetmen koltuğunda Burak Müjdeci yer alırken senaryosunu ise Yekta Torun kaleme alıyor.
 
‘Bir Derdim Var’ çok yakında Kanal D’de başlıyor!BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER