Sarmaşık Zamanı dizisinin uluslararası dağıtımını Inter Medya üstlendi

Sarmaşık Zamanı dizisinin uluslararası dağıtımını Inter Medya üstlendi
Sarmaşık Zamanı dizisinin uluslararası dağıtımını Türkiye'nin önde gelen dağıtım ve yapım şirketi Inter Medya üstlendi.

Dizi, "The Ivy" adıyla tanıtılacak ve Avrupa prömiyeri MIPCOM'da, 16 Ekim'de gerçekleşecek bir medya etkinliği eşliğinde düzenlenecek. Dünyanın en büyük içerik fuarlarından birisi olan MIPCOM, bu yıl 16-19 Ekim tarihleri arasında Cannes'da yapılacak.
 
Yapımcılığını duayen isim Faruk Turgut’un üstlendiği, yetenekli yönetmen Gökçen Usta’nın yönettiği, Savaş Korkmaz’ın senaryosunu kaleme aldığı, idari yapımcılığını OM CONTENT’in üstlendiği Sarmaşık Zamanı, Perşembe günleri yeni bölümleriyle ekrana gelmeye devam ediyor.

Başrol oyuncuları Burçin Terzioğlu, Onur Tuna, Hazal Türesan ve Yiğit Kirazcı’ya, dizide usta isimler Emre Karayel, Emel Çölgeçen, Özgür Emre Yıldırım, Müge Bayramoğlu, Fatih Berk Şahin ve Tilbe Saran eşlik ediyor. Sarmaşık Zamanı'nın oyuncu kadrosunda ayrıca başarılı isimler Pervin Bağdat, Pelin Ermiş, Mesut Yılmaz, Gökçe Güneş Doğrusöz, Ayşe Melike Çerçi, Uğur Karabulut, Funda Güray, Yılmaz Sütçü de yer alıyor.
 
TOD'un yeni dizisi Sarmaşık Zamanı, Türkiye’nin yanı sıra Ortadoğu ve Kuzey Afrika (MENA) bölgesindeki 20 ülkenin tamamında aynı anda yayınlanıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER