Madd Entertainment, sektöre girişinin 5. yılını Cannes'da kutlayacak!

Madd Entertainment, sektöre girişinin 5. yılını Cannes'da kutlayacak!
Ülkemizin başarılı uluslararası dağıtım ve lisanslama şirketlerinden biri olan Madd Entertainment, sektöre girişinin 5. yılını Cannes'da kutlamaya hazırlanıyor. Dünyanın önde gelen içerik fuarı MIPCOM'a katılacak olan şirket, bu yıl 15-19 Ekim tarihleri arasında yapılacak fuar sırasında özel bir parti de düzenleyecek.

Madd Entertainment'ın zengin kataloğunda bu sezonun yeni dizilerinden Kirli Sepeti (Dirty Laundry), Hudutsuz Sevda (The Brave) ve Yabani (Wild Heart) şimdiden yerlerini almış durumda.

Şirketin temsil ettiği geniş yelpazenin içinde Ya Çok Seversen, Aile, Kraliçe, Gülcemal, Taçsız Prenses ve Hayatımın Şansı'nın yanı sıra Yargı ve Yunanistan uyarlaması Pagidevmenoi, Baba, Oğlum, Mahkum, Bir Peri Masalı, Kusursuz Kiracı, Tozluyaka, Ah Nerede, Ufak Tefek Cinayetler ve Arapça uyarlaması Stiletto, Gizli Saklı, İyilik, Üç Kuruş ve Evlilik Hakkında Her Şey gibi birçok yapım da bulunuyor.

Türk dizilerine ilgi gösteren uluslararası içerik alıcıları için tek durak noktası olmayı hedefiyle 2018'de Medyapım ve Ay Yapım ortaklığıyla kurulan Madd Entertainment, lisanslamanın yanı sıra ortak prodüksiyon çalışmalarını da başarıyla sürdürüyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER