Ruhun Duymaz dizisinden ikinci tanıtım yayınlandı!

Ruhun Duymaz dizisinden ikinci tanıtım yayınlandı!
Yapımını O3 Medya’nın, yapımcılığını Saner Ayar’ın üstlendiği; Burcu Özberk ve Şükrü Özyıldız’ı başrolde buluşturan Ruhun Duymaz dizisinin yeni tanıtımı yayınlandı. Tanıtımda, izleyici diğer karakterlerle de yakından tanışıyor ve dizinin konusuna dair önemli ipuçlarını öğreniyor.

Çok yakında FOX izleyicisiyle buluşacak ve heyecanlı konusuyla dikkat çeken Ruhun Duymaz’da; Onur Karasu (Şükrü Özyıldız) genç yaşında daire başkanlığına terfi etmiş başarılı bir istihbarat ajanıdır ve bir süredir Türkiye'nin en büyük kuyumculuk şirketinin sahibi Civan Koral  (Tuğrul Tülek)’in  peşindedir. Koral Mücevherat'ı kirli işleri için paravan olarak kullanan Civan, bir suç örgütünün Türkiye temsilcisidir. Civan'ın yaptığı yasadışı işlerle ilgili belgeleri evindeki kasada sakladığını düşünen Onur, eve girip çıkabilmek için Civan'ın kardeşi Hilal (Aslı Sümen) ile sevgili olur. Civan’ın yurt dışına yerleşeceğini öğrendiğinde onu elden kaçırmadan belgeleri alabilmek adına Onur ani bir kararla Hilal'e evlenme teklif eder. Planı nişan günlerinde kasayı açmak ve kardeşinin nişanı için orada olan Civan'ı tutuklamaktır. Hesaba katmadığı şey ise; Hilal'in yakın arkadaşı Ece (Burcu Özberk) olur. Ece Onur’un ne işler çevirdiğini anlamaya çalışırken; Onur tarafından yakalanması onun da planlarını alt üst eder. Onur ve Ece; gece ve gündüz kadar iki zıt kutup, hiç istemedikleri bir biçimde birlikte çalışmak zorunda kalacaktır.

Dizi, aynı zamanda güçlü kadrosu ile de dikkat çekiyor. Orijinal hikayesi Deniz Dargı, M. Cem Görgeç ve S. Cenk Boğatur’a ait olan dizide Şükrü Özyıldız ve Burcu Özberk’e, Tuğrul Tülek, Aslı Sümen ve Şehsuvar Aktaş, Zuhal Gencer, Ülkü Duru gibi birbirinden değerli oyuncular eşlik ediyor.

Senaryosu Ayşe Üner Kutlu tarafından  kaleme alınan dizinin yönetmen koltuğunda ise deneyimli isim Aytaç Çiçek’in yer aldığı ‘Ruhun Duymaz’, çok yakında FOX’ta.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER