Enes Koçak ve Eylül Tumbar, Kendi Düşen Ağlamaz'ı anlattı!

Enes Koçak ve Eylül Tumbar, Kendi Düşen Ağlamaz'ı anlattı!
TRT 1'de izleyici ile buluşmak için gün sayan “Kendi Düşen Ağlamaz”ın Serkan'ı Enes Koçak ve Alize'si Eylül Tumbar diziyi heyecanla bekleyenler için projenin detaylarını paylaştı.

Koçak, projenin kendisine cazip yönlerini şu sözlerle özetledi; "Hikayenin sıcaklığı, farklı dünyalarda yaşayan iki insanın yollarının kesişme komedisi bana çok cazip geldi.  Serkan karakterini ilk okuduğumda hissettiğim o büyük heyecan benim için projenin en çekici yanıydı diyebilirim."

Serkan'ı çok severek oynadığını belirten Enes Koçak, izleyiciyi nelerin beklediğini ise bu şekilde aktardı; "İzleyiciyi; samimi, pozitif, yaz sıcakları tadında, komedisi yüksek ve izlerken keyif alacakları bir hikaye bekliyor. Ben, Serkan’ı çok sevdim. Umarım izleyicimiz de sever."Alize'yi çok sevdiğini böyle renkli bir karakteri oynamanın çok cezbedici olduğunu söyleyen genç oyuncu onu etkileyen diğer yönlerini ise şöyle anlattı; "Hikayenin çok samimi ve mütevazı olması;  oynadığım karakterim Alize’nin kafasına göre her estiğini her an yapabilecek olması bana inanılmaz keyif veriyor."

Hazırlık ve çekim sürecinin çok keyifli ve eğlenceli geçtiğini belirten Tumbar, projenin pozitif ve cıvıl cıvıl enerjisinin çekime ve ekibe de yansıdığını söylüyor. Kendi Düşen Ağlamaz'da izleyiciyi nelerin beklediğini ise şöyle özetliyor; " İzleyici yaz rüzgarı tadında, hem güldüren hem de aileden biri olacağımız bir dizi bekliyor."

"Kendi Düşen Ağlamaz" bu akşam (22 Haziran Perşembe) TRT 1 ekranlarında başlıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER