Selen Soyder yeni dizisi Kendi Düşen Ağlamaz'ın bilinmeyenlerini anlattı!

Selen Soyder yeni dizisi Kendi Düşen Ağlamaz'ın bilinmeyenlerini anlattı!
TRT'nin heyecan yaratan yeni dizisi "Kendi Düşen Ağlamaz"ın başrol oyuncularından Selen Soyder kendisini 6 sene sonra izleyici ile buluşturacak olan Sinem karakterini ve yapımın merek edilenlerini paylaştı:

Hazırlık sürecinin keyifli geçtiğini belirten başarılı oyuncu projeyi kabul etme nedenlerini anlattı; "Kendi Düşen Ağlamaz, Ayşegül Çiçekoğlu'nun aynı isimli kitabından uyarlanan tatlı bir romantik komedi dizisi. Canlandırdığım Sinem karakteri ise Alize'nin babası Nurettin'nin sahip olduğu otelin müdürü. Nurettin ile birbirlerini seviyorlar. Alize de onu sırdaşı gibi görüyor. Ancak iş, Alize’nin babası ile Sinem’in arasındaki ilişkiyi öğrenince değişiyor ve çetrefilli bir noktaya geliyor.”Senaryoyu ilk okuduğunda çok beğendiğini 6 sene sonra içine sinen bir proje ile izleyici ile buluşacak olamtan çok mutlu olduğunu söyleyen Soyder; hazırlık sürecine dair ise şunları söyledi;" Hazırlık sürecimiz ilk andan itibaren enerjisi çok yüksek bir ekiple keyifle başladı. Okuma provalarında çabuk kaynaştık birbirimize. Bunun seyirciye daha ilk bölümden yansıyacağını, projeyi sevdireceğini ve samimi bulacaklarına inanıyorum."   

Kendi Düşen Ağlamaz’da izleyiciyi nelerin beklediğini ise şöyle özetliyor; "İzeyici mizahı bol, sıcak, samimi ve izlerken gerçekten keyif alacakları bir dizi bekliyor. Kamera önünden kamera arkasına kadar herkesin canını dişine takıp özveriyle çalıştığı çok emek verdiği bir yapım oldu. Seveceklerini umuyorum ve heyecanla ilk bölümümüzün yayınlanmasını bekliyorum."

Ayşegül Çiçekoğlu'nun aynı adlı kitabından uyarlanan senaryosunu Gülbike Sonay Üte ve Tuna Kıygı birlikte kaleme aldığı  yönetmenliğini ise Emre Kabakuşak ile İnci Balabanoğlu'nun yaptığı "Kendi Düşen Ağlamaz" 22 Haziran Perşembe akşamı TRT ekranlarında başlıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER