Tom Ellis ve Emma Roberts Second Wife dizisinde bir araya geliyor

Tom Ellis ve Emma Roberts Second Wife dizisinde bir araya geliyor
Tom Ellis (Lucifer) ve Emma Roberts (American Horror Story, Scream Queens), Second Wife adlı yeni bir diziyle bir araya geliyor.

Dijital platformlardan Hulu'da ekrana gelecek romantik komedi-drama dizisinin başrollerini üstlenen iki oyuncu, yönetici yapımcı olarak da yer alacaklar. Diziyi hazırlayan isim ise yine Hulu'nun dizilerinden Tell Me Lies'ı ekrana taşıyan Meaghan Oppenheimer.

Roberts ve Oppenheimer, daha önce Carola Lovering'in aynı isimli romanından uyarlanan Tell Me Lies'da da birlikte çalıştılar. Roberts, 2. sezon onayını da alan drama yapımcı olarak yer alıyor. Gerçek hayatta evli olan Ellis ve Oppenheimer ise profesyonel anlamda ilk kez bir araya geliyorlar.

Berbat bir ayrılığın ardından yeni bir başlangıç için New York’tan Londra’ya giden Sasha (Roberts), kısa süre önce boşanmış bir baba olan Jacob’a (Ellis) hızla aşık olur ve fazla düşünmeden evlenirler. Ancak çok geçmeden birbirleri hakkında bilmedikleri çok şey olduğunu öğrenirler. Üstelik ikisi de geçmişlerinden uzun süre kadar kaçamayacaklardır.

Tom Ellis, Hulu'nun bu sene içinde yayınlanacak yeni dizisi Washington Black’in kadrosunda da yer alıyor. Roberts ise son olarak Marvel'ın 2024'te vizyona girecek yeni filmi Madame Webb'de rol aldı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER