Tom Ellis, Washington Black dizisinin kadrosuna katıldı

Tom Ellis, Washington Black dizisinin kadrosuna katıldı
Tom Ellis'in yeni dizi projesi belli oldu. Lucifer ile geniş bir hayran kitlesine ulaşan Ellis, dijital platform Hulu'nun yayınlayacağı Washington Black'in kadrosuna katıldı.

Aynı isimli Esi Edugyan romanından uyarlanacak dizinin hikayesi 18. yüzyılda geçecek. Barbados'ta bir şeker kamışı tarlasında çalışırken hayatını değiştiren şok edici bir ölümden sonra kaçmak zorunda kalan 11 yaşındaki George Washington “Wash” Black'in maceralarını konu alacak.

Ellis, eksantrik mucit Christopher “Titch” Wilde'a hayat verecek. Babasının şeker kamışı tarlasında yaşanan rahatsız edici kaza sonrası Wash'ın da yanında olacağı bir maceraya atılan Titch, onun için baba ve mentor rollerini üstlenecek. Babasının gölgesini takip eden Titch'in bu role hazır olup olmadığı ise şüpheli.

Ekim ayında duyurulan dizinin başrolünde This is Us'ın final sezonuyla ekranda olan Sterling K. Brown da yer alıyor. Brown, travmatik geçen çocukluğunun ardından dünyayı dolaşan Yeni İskoçyalı siyahi mülteci Medwin Harris'i canlandıracak. Yaşadığı topluluğun önde gelen siyahi kişilerinden birisi olan Medwin, tanıştıktan sonra kol kanat gerdiği Washington Black'le (Eddie Karanja) olan ilişkisi nedeniyle bir kendini keşfetme yoluna girecek.

Sezonu 9 bölümden oluşan diziyi Selwyn Seyfu Hinds kaleme alıyor. 20th Television yapımını üstlenecek.
 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER