Morgan Freeman, Lioness dizisinin kadrosunda dahil oldu

Morgan Freeman, Lioness dizisinin kadrosunda dahil oldu
Oscar ödüllü usta oyuncu Morgan Freeman, Lioness dizisinin kadrosunda dahil oldu.

Şubat 2022'de duyurulan dizi, dijital platformlardan Paramount+'ta yayınlanacak. Gerçek hayattan bir CIA programına dayanan ve örgütü içeriden yıkmak için bir teröristin kızıyla arkadaş olmak üzere göreve atanan bir denizciyi konu alan yeni diziyi Taylor Sheridan (Yellowstone, 1883) hazırlıyor. Kadrosunda Zoe Saldaña, Nicole Kidman, Laysla De Oliveira, Jill Wagner, Dave Annable, LaMonica Garrett, James Jordan, Austin Hébert, Hannah Love Lanier, Stephanie Nur ve Jonah Wharton da bulunuyor.

Saldaña, dünyanın en tehlikeli teröristlerine suikast düzenlemek için çalışan gizli kadın ajanları eğitmek, yönetmek ve yönlendirmekle görevli, CIA’in Lioness adlı programının istasyon şefi Joe'yu canlandıracak. Bahsi geçen denizci Cruz Manuelos'a Laysla De Oliveira hayat verecek. Kidman ise aynı anda eş, akıl hocası ve CIA'de yüksek rütbeli bir süpervizor olmaya çalışan Kaitlyn Meade'i oynayacak.

Diziye dahil olan Freeman ise ABD'nin Dışişleri Bakanı Edwin Mullins rolüyle ekrana gelecek. Freeman, son dönemde Solos ve The Kominsky Method dizilerine konuk oldu ve The Kominsky Method'daki rolüyle Emmy adaylığı kazandı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER