Ömer dizisi ilk bölümüyle beğeni topladı!

Ömer dizisi ilk bölümüyle beğeni topladı!
Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği, Star’ın merakla beklenen yeni dizisi Ömer dün akşam yayınlanan ilk bölümüyle beğenildi.

Yaptığı projelerle adından sıkça söz ettiren OGM Pictures ve Star’ın yeni dizisi Ömer, ilk bölümüyle sosyal medyadan da beğeni topladı. twitter’da TT listesinde yer alan Ömer, 2.bölüm fragmanıyla da merak uyandırdı.

Yapımını OGM Pictures’ın, yapımcılığını Onur Güvenatam’ın üstlendiği Ömer’in yönetmen koltuğunda başarılı yönetmen Cem Karcı oturuyor, senaryosunu ise Gülizar Irmak kaleme alıyor.

Başarılı oyuncuları bir araya getiren dizide; Ömer’i Selahattin Paşalı, Ömer’in büyük bir aşkla bağlanacağı Gamze karakterini ise Gökçe Bahadır canlandırıyor. Barış Falay’ın Ömer’in babası Reşat, Merve Dizdar'ın ablası Nisa karakterini canlandırdığı dizinin başlıca rollerinde Zerrin Sümer, Gülçin Kültür Şahin, Onur Bilge, Gamze Karaduman, Serpil Gül, Muharrem Türkseven ve Melike Güner yer alıyor.

Ömer; yıllar sonra terk ettiği mahallesine geri dönen Gamze ve mahalledeki camii hocasının oğlu Ömer’in tüm imkânsızlıklara rağmen tutunacakları aşklarını konu ediniyor.

ÖMER, her pazartesi saat 20.00’de Star’da…
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER