Sipahi dizisinin ilk bölüm çekimleri Gaziantep ve Almanya'da gerçekleşti!

Sipahi dizisinin ilk bölüm çekimleri Gaziantep ve Almanya'da gerçekleşti!
Show TV’de ekrana gelecek olan, yapımını CNP Film’in, yapımcılığını Mehmet Canpolat ve Sadi Canpolat’ın üstlendiği, başrollerinde Kaan Yıldırım, Özge Gürel ve Kerem Alışık’ın yer aldığı “Sipahi” dizisi 12 Aralık Pazartesi günü saat 20.00’de başlıyor. Dizinin ilk bölümünde ekrana gelecek sürükleyici sahnelerin çekimleri Gaziantep ve Almanya'da gerçekleşti.
 
Türkiye’ye yönelik tehditleri büyük fedakarlıklarla engelleyen Milli İstihbarat Teşkilatı ajanlarının hikayesini konu alan dizinin aksiyon sahnelerinin çekimleri Gaziantep’in Şahinbey ilçesinde gerçekleşti. Kaan Yıldırım, Özge Gürel, Kerem Alışık, Başak Gümülcinelioğlu, Erkan Bektaş ve Emre Bulut, Sipahi için bir hafta süresince Gaziantep’te kamera karşısına geçti. İlk bölümün nefes kesen anları arasında yer alan çatışma ve takip sahneleri Gaziantep’in tarihi mimarisi eşliğinde izleyiciyle buluşacak. İlk bölüm çekimleri dört hafta süren, İstanbul ve Gaziantep’in yanı sıra Almanya’da unutulmayacak sahnelere imza atan Sipahi görkemli prodüksiyonuyla ekranlara damga vuracak.

Dizinin başrol oyuncuları Kaan Yıldırım, Sinan Tuzcu ve Erkan Bektaş, Berlin’in simgesi haline gelen tarihi yapılarında bir hafta süresince kamera karşısına geçti. Dizide Korkut Ali Türkoğlu’nun (Kaan Yıldırım) yürüttüğü gizli bir operasyona ait sahnelerin çekimleri Berlin Katedrali, Brandenburg Kapısı, Müzeler Adası ve Oberbaum Köprüsü’nde gerçekleşti. Berlin’in büyüleyici tarihi ve mimari sembolleri Sipahi’nin ilk bölümünde izleyenlere unutulmaz bir seyir keyfi yaşatacak.
 
Senaryosunu Ali Doğançay’ın yazdığı, yönetmenliğini ise Hakan İnan’ın  üstlendiği Sipahi’nin kadrosunda; Sinan Tuzcu, Başak Gümülcinelioğlu, Erkan Bektaş, Nurettin Sönmez, Çağdaş Onur Öztürk, Serhat Nalbantoğlu, Emre Bulut, Gözde Okur, Elit Andaç Çam, Zeynep Oymak, Berrin Arısoy, İsmail Düvenci ve Selçuk Borak gibi başarılı isimler yer alıyor.

Çekimlerden kareleri görmek için TIKLAYINIZ!



BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER