Son dönemin iptal-devam haberleri: A Million Little Things, Stargirl, Dangerous Liaisons...

Son dönemin iptal-devam haberleri: A Million Little Things, Stargirl, Dangerous Liaisons...
Son dönemde birçok diziden iptal ve devam haberi geldi.

* The CW'nun bu sezonki yeni dizileri The Winchesters, Walker Independence ve henüz başlamayan Gotham Knights'ın sezonları 13 bölüm sürecek ve uzatma almadan tamamlayacaklar. Nextstar'a satıldıktan sonra bir değişim sürecine giren kanalın dizilerine yeni sezon onayı verip vermeyeceği ise tahminen Mayıs ayı civarı belli olacak.

* The CW, şimdilerde 3. sezonuyla ekrana gelen Stargirl'ün sezon sonunda final yapacağını da duyurdu. 13 bölümlük sezon 7 Aralık'ta tamamlanacak ve dizinin yaratıcısının açıklamasına göre hikayenin düzgün bir sonu olacak. Kanalın elindeki dizilerden The Flash, Riverdale ve Nancy Drew da gelecek sezonlarıyla final yapacak.

* Geçtiğimiz pazar günü ilk bölümüyle ekrana gelen Dangerous Liaisons, şimdiden 2. sezon onayını aldı. Starz'da ekrana gelen dizi, Glenn Close ve John Malkovich'li filmde ve filmin dayandığı romanda yaşananların öncesinde geçenleri konu alan 'prequel' bir dizi. Sezonu 8 bölümden oluşuyor.

* Starz kanalı, Ekim sonunda ilk sezonunu tamamlayan The Serpent Queen'e de 2. sezon onayı verdi. İlk iki bölümünde Memet Ali Alabora'nın da yer aldığı dizi, Fransa Kraliçesi Catherine de Medici'nin hayatını konu alıyor.

* Apple TV+, Sharon Horgan imzalı komedi dizisi Bad Sisters'a 2. sezon onayı verdi. Sezonu 10 bölümden oluşan dizi, 14 Ekim'de sezon finali yapmıştı.

* ABC kanalında ekrana gelen A Million Little Things'in gelecek sezonla birlikte final yapacağı resmileşti. Ekibin de yer aldığı bir videoyla final kararı duyurulurken sezonun 8 Şubat'ta başlayacağı da açıklandı.


* Netflix, Brezilya yapımı Maldivas dizisini iptal etmeye karar verdi. İlk sezonu 15 Haziran'da yayınlanan dizinin 2. sezonu olmayacak.

* Öte yandan Netflix, Girls5eva'yı iptalden kurtardı. HBO Max'te yayınlanan dizi 2. sezonunu Haziran ayında tamamlamıştı ve dizinin geleceğiyle ilgili bir haber paylaşılmamıştı. Eleştirileri iyi olsa da izlenme oranlarını düşük bulan platformun diziyi aslında iptal ettiği ve yeni bir yayıncı bulmak için görüşmelere bağlandığı ortaya çıktı. Diziyi de böylece Netflix aldı.

* Netflix'in bir diğer onay haberi ise Holy Family (Sagrada familia) dizisinden. 14 Ekim'de ekrana gelen İspanya yapımı dizi için 2. sezon onayı çıktı.


* Tuca & Bertie ikinci kez iptal oldu. İlk sezonuyla Netflix'te ekrana gelen ve iptal edilen animasyon komedi dizisini Adult Swim kanalı alıp 2 sezonluk onay vermişti. 3. sezonunu Ağustos sonunda tamamlayan dizinin devamının gelmeyeceğini yaratıcısı Lisa Hanawalt sosyal medyadan duyurdu.

* Kevin Bacon ve Aldis Hodge'lı Showtime draması City on a Hill, iptal oldu. Dizinin 3. sezonu Eylül sonunda tamamlanmıştı.

* Daisy May Cooper ve Selin Hızlı imzalı komedi dizisi Am I Being Unreasonable? ise BBC'den 2. sezon onayını kaptı.

* İngiliz yayıncı Sky'ın yayınladığı paramedik sitkom Bloods ise 3. sezon onayını aldı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER