Misha Collins, Gotham Knights dizisinin kadrosuna katıldı

Misha Collins, Gotham Knights dizisinin kadrosuna katıldı
Supernatural dizisinde canlandırdığı Castiel karakteriyle tanınan ve sevilen Misha Collins'in yeni dizi projesi belli. Oyuncu, yine The CW'da yayınlanması için hazırlanan "Gotham Knights" dizisinin kadrosuna katıldı.

Yeni diziyi kanalın dizilerinden Batwoman'da da görev alan Natalie Abrams, James Stoteraux ve Chad Fiveash hazırlayacak. Diğer DC Comics/The CW projelerinde de yapımcılık yapan Berlanti Productions bu dizide de görev alacak. Ona Warner Bros. Television eşlik edecek. Bob Kane ve Bill Finger tarafından DC Comics için yaratılan karakterlerin kullanacağı dizi projesi Batwoman'ın uzantı dizisi olmayacak ya da yayın için hazırlanan “Gotham Knights” video oyunuyla alakası bulunmayacak.

Bruce Wayne’in öldürülmesinin ardından evlatlık oğlu ve Batman’in düşmanlarının çocukları onu öldürmekle suçlanırlar. Bunun ardından beklenmedik bir ittifak kurmak zorunda kalırlar ve şehrin en çok aranan suçluları olarak isimlerini temize çıkarmak için bir savaşa başlarlar. Üstelik Batman'in artık olmadığı Gotham en tehlikeli haline geldiğinde bu uyumsuz kaçaklardan oluşan ekip "Gotham Knights" olarak şehrin yeni nesil kurtarıcıları da olur.

Collins, İki Yüz olarak da bilinen Harvey Dent'e hayat verecek. Pilot bölüm için onay alan dizide kendisine Olivia Rose Keegan, Navia Robinson, Oscar Morgan, Fallon Smythe ve Tyler DiChiara eşlik edecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER