Supernatural ve Walker'a uzantı dizi geliyor

Supernatural ve Walker'a uzantı dizi geliyor
The CW kanalından 3 yeni dizi geliyor. Resmi onayı alan diziler 2022/23 sezonunda ekranda olacak.

** The Winchesters:

Kanalın hit draması Supernatural’ın öncesinde geçecek yeni dizi, Dean ve Sam Winchester'ın ebeveynlerini konu alacak. Dean Winchester’ın bakış açısıyla anlatılması planlanan dizi, John’un Mary ile nasıl tanıştığının ve ilişkilerinin yanı sıra dünyayı kurtarmak için yaptıklarını da anlatacak.

Supernatural'ın yıldızlarından Jensen Ackles ve eşi Danneel Ackles, kendi şirketleri Chaos Machine Productions ile yapımcı olarak yer alıyor. Warner Bros. Television ise onlara eşlik ediyor. Supernatural’ın yapımcılarından Robbie Thompson, senaryoyu kaleme alıyor.

Başrolde Meg Donnelly (American Housewife) ve Drake Rodger (The In Between) yer alacak. Dizide Nida Khurshid ve Jojo Fleites de rol alacak.

** Walker: Independence:

2. sezonuyla ekranda olan ve 3. sezon onayını alan Walker'ın öncesinde geçen, prequel bir dizi olarak ekrana gelecek.

Boston'dan Batı'ya doğru yaptıkları seyahat sırasında kocası öldürülen Abby Walker, intikam arayışındayken yolu hayattaki amacını arayan Hoyt Rawlins'le kesişir. Abby ve Hoyt'un yolculuğu ise onları Texas'taki Independence'a götürür. Burada sorunlu geçmişlerinden kaçan ve rüyalarının peşine düşen birbirinden ilginç pek çok insanla tanışan ikili, etraflarındaki dünyayı değiştirmeye uğraşırken hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı bu kasabada bir yandan da kendileri değişir.

Aralık 2021'de duyurulan uzantı 1800'lerin sonlarında geçecek. Hikayesi ise ana dizinin başrol oyuncusu Jared Padalecki'ye ve Seamus Fahey'e ait. Padelecki'nin yönetici yapımcı olarak da görev aldığı uzantıyı yine Anna Fricke kaleme alıyor. Walker dizisinde Hoyt Rawlins'i canlandıran Matt Barr, uzantıda da aynı isimli bir karaktere hayat verecek. Abby'ye ise Katherine MacManara oynayacak.

** Gotham Knights:

Bruce Wayne’in öldürülmesinin ardından evlatlık oğlu ve Batman’in düşmanlarının çocukları onu öldürmekle suçlanırlar. Bunun ardından beklenmedik bir ittifak kurmak zorunda kalırlar ve şehrin en çok aranan suçluları olarak isimlerini temize çıkarmak için bir savaşa başlarlar. Üstelik Batman'in artık olmadığı Gotham en tehlikeli haline geldiğinde bu uyumsuz kaçaklardan oluşan ekip "Gotham Knights" olarak şehrin yeni nesil kurtarıcıları da olur.

Supernaturals oyuncularından Misha Collins, İki Yüz olarak da bilinen Harvey Dent'e hayat verecek. Dizide kendisine Olivia Rose Keegan, Navia Robinson, Oscar Morgan, Fallon Smythe ve Tyler DiChiara eşlik ediyor. Bob Kane ve Bill Finger tarafından DC Comics için yaratılan karakterler kullanılacak.

Yeni diziyi kanalın dizilerinden Batwoman'da da görev alan Natalie Abrams, James Stoteraux ve Chad Fiveash hazırlıyor. Diğer DC Comics/The CW projelerinde de yapımcılık yapan Berlanti Productions bu dizide de görev alıyor. Ona Warner Bros. Television eşlik ediyor. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER