Frasier dizisi ekrana geri dönüyor!

Frasier dizisi ekrana geri dönüyor!
Ekranın kült komedilerinden Frasier ekrana dönüyor.

11 sezonluk yayın hayatı boyunca 37 Emmy ödülü kazanan Frasier'ın dönebileceği 2018'den beri gündemdeki yerini koruyordu. 2021'de Kelsey Grammer'ın Dr. Frasier Crane rolüyle yer alacağı bir devam dizisinin dijital platformlardan Paramount+'ta ekrana gelebileceği haberini aldık. Paramount+ diziye onay vererek geri dönüşü resmileşti.

10 bölüm süreceği konuşulan sezonda Frasier Crane, yeni bir şehirde farklı karakterlerle ekrana gelecek. Orijinal dizide rol alan bazı isimlerin ise konuk olması bekleniyor. Cheers dizisinin uzantısı olarak başlayan Frasier'da da psikiyatristken radyo sunuculuğuna başlayan Fraiser, Boston'dan Seattle'a yerleşmişti. Cheers karakterleri ise arada konuk oldu.

Yeni dizinin yapımını CBS TV Studios ve Grammer'ın şirketi Grammnet NH Productions üstlendi. Senaryoyu Chris Harris (How I Met Your Mother) ve Joe Cristalli (Life In Pieces) kaleme alıyor.

Frasier'ın kadrosunda David Hyde Pierce, Jane Leeves, Peri Gilpin, John Mahoney gibi isimler rol aldı. Başrol oyuncusu Kelsey Grammer, rolüyle 4 Emmy ödülü kazandı.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER