Netflix'in yeni gençlik draması Heartbreak High 14 Eylül'de başlıyor!

Netflix'in yeni gençlik draması Heartbreak High 14 Eylül'de başlıyor!
Netflix'in yeni gençlik draması Heartbreak High 14 Eylül'de başlıyor.

Avustralya yapımı dizi, 1994-1999 yılları arasında ekrana gelen aynı isimli gençlik dizisinin yeni versiyonu olarak ekranda olacak. 210 bölüm süren orijinal dizi, Sidney'deki kurgusal lise Hartley High'da okuyan gençler üzerinden seks, uyuşturucu, suç, kültür çeşitliliği, ırkçılık ve büyümek gibi konuları ele alıyor. Sidney'de çekilecek yeni dizide de benzer şekilde günümüz gençlerinin sorunları üzerinde durulacak. 

Kışkırtıcı bir duvar çizimi, Hartley Lisesinde birbiriyle takılan herkesin foyasını ortaya döker. Çizimi yapan Amerie, olayın berbat sonuçlarıyla uğraşmak zorunda kalır. Anında dışlanan Amerie, yeni arkadaşları Quinni ve Darren ile aşk, seks ve kalp kırıklığı arasında dolaşırken bir yandan da itibarını onarması gerekir.

Dizinin başrollerini Ayesha Madon, James Majoos, Chloe Hayden, Asher Yasbincek, Thomas Weatherall, Josh Heuston, Will McDonald, Gemma Chua-Tran, Rachel House, Chika Ikogwe, Sherry-Lee Watson, Bryn Chapman Parish ve Brodie Townsend paylaşıyor. Sezonu 8 bölüm sürecek. Heartbreak High'ın yapımını Fremantle Australia ve NewBe üstlendi.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER