Netflix, Stranger Things 4 2. Kısım ilk görsellerini paylaştı

Netflix, Stranger Things 4 2. Kısım ilk görsellerini paylaştı
Netflix, Stranger Things 4 2. Kısım ilk görsellerini paylaştı. 8. ve 9. bölümlerin yer aldığı Stranger Things 4 2. Kısım, 1 Temmuz'da Netflix ekranlarındaki yerini alıyor.

Yayınlanan diğer kareleri gelecek sayfalarda bulabilirsiniz.

Stranger Things 4 Hakkında:

Hawkins'e dehşet saçan ve büyük yıkıma sebep olan Starcourt Savaşı'ndan bu yana altı ay geçmiştir. Savaşın getirdiği sonuçlarla boğuşan dostlarımız, ilk kez birbirinden ayrı düşer. Bir yandan da lise hayatının getirdiği karmaşaya göğüs geren arkadaşlar için işler hepten zorlaşmıştır. En savunmasız oldukları böylesi bir anda korkunç, doğaüstü bir tehdit ortaya çıkar. Bu tehdit, çözülmesi durumunda Baş Aşağı Dünya'nın etrafa saldığı dehşete son verebilecek tüyler ürperten bir sırrı da beraberinde getirir.

2016'da yayına girmesinden bu yana dünya çapında büyük ilgi gören Stranger Things 65'i aşkın ödül kazandı ve 175 ödüle aday gösterildi. Bu ödüller arasında Emmy ödülleri, Altın Küre ödülleri, Grammy'ler, SAG, DGA, PGA, WGA, BAFTA, bir Peabody Ödülü, AFI Yılın Dizisi ödülü, People’s Choice Ödülleri, MTV Film ve Televizyon Ödülü, Teen Choice Ödülleri ve diğer pek çok ödül bulunuyor. En İyi Drama Dizisi dalında üç kez Emmy'ye aday gösterilen Stranger Things, Netflix'in en çok izlenen yapımlarından biri. 582 milyon saat izlenen 3. sezon, Netflix Top 10 listesinde En Popüler 2. İngilizce dizi oldu. Stranger Things'in yaratıcılığını Duffer Kardeşler, yapımını ise Monkey Massacre Productions ve 21 Laps Entertainment üstlendi. Dizide baş yapımcı olarak hizmet veren Duffer Kardeşler'e 21 Laps Entertainment'tan Shawn Levy ve Dan Cohen ile Iain Paterson ve Curtis Gwinn eşlik ediyor.

Yayın Tarihi: 2. Kısım - 1 Temmuz (8. ve 9. bölüm)

8. Bölüm Süresi: 1 saat 25 dakika

9. Bölüm Süresi: 2 saat 20 dakika


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER