Mike Tyson'ı konu alan Mike dizisi 25 Ağustos’ta başlıyor

Mike Tyson'ı konu alan Mike dizisi 25 Ağustos’ta başlıyor
Ünlü boksör Mike Tyson'ı konu alan Mike dizisi 25 Ağustos’ta başlıyor.

8 bölümlük mini dizi dijital platform Hulu'da yayınlanacak. I, Tonya‘nın yazarı Steven Rogers ve yönetmeni Craig Gillespie imzalı dizinin yapımcıları arasında 20th Television ve Margot Robbie‘nin yapım şirketi LuckyChap de bulunuyor. Başrolü Trevante Rhodes (Moonlight) üstleniyor.

Rhodes'a kadroda Russell Hornsby, Harvey Keitel, Laura Harrier, Grace Zabriskie, Olunike Adeliyi, TJ Atoms, Kerry Sims, Scott MacDonald, Suzette Lange, Kale Browne, Nathalie J. Alarcon, Jackie Sanders, Johnny Alexander ve B.J. Minor (genç Mike) eşlik ediyor.

20 yaşında ağır siklet şampiyonu olup en genç şampiyon unvanını alan Mike Tyson, ringdeki başarıları kadar medyadaki sansasyonel başlıklarıyla da hatırlanıyor. Öfke sorunlarıyla, ilk eşine uyguladığı psikolojik ve duygusal şiddetle, tecavüzden 1992'de hapse girip üç yıla yakın hapiste kalmasıyla da gündemde yer aldı. Emekli olduktan sonra The Hangover'da oynayan, Broadway'de bir şovda yer alan ve Mike Tyson Mysteries adlı bir animasyon dizisi hazırlayan Mike Tyson, son olarak Kasım 2020'de Roy Jones Jr.'la yaptığı gösteri maçıyla ringe çıktı.

Mike Tyson, 2021'de ilk kez duyurulduğunda projeye onay vermediğini ve herhangi bir şekilde dahil olmadığını açıkladı. Bu haberden birkaç hafta sonra Mike Tyson’ın yapımcılarından olduğu, Jamie Foxx’ın başrolünde olacağı Tyson adlı dizinin haberini almıştık.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER