Call My Agent!'ın İngiltere uyarlaması Ten Percent 28 Nisan'da başlıyor!

Call My Agent!'ın İngiltere uyarlaması Ten Percent 28 Nisan'da başlıyor!
Call My Agent! dizisinin İngiltere'deki uyarlamasının yayın tarihi belli oldu ve ilk tanıtımı yayınlandı. Dizi, Amazon Prime'da 28 Nisan'da başlayacak. ABD'de ise dijital platform Sundance Now 29 Nisan'da ekrana getirecek.

Orijinali Fransa yapımı "Dix Pour Cent" dizisi olan yeni uyarlamanın kadrosunda Lydia Leonard, Jack Davenport, Maggie Steed, Prasanna Puwanarajah, Harry Trevaldwyn, Hiftu Quasem, Fola Evans-Akingbola, Rebecca Humphries, Tim McInnerny, Eleanor Arnaud, Jim Broadbent yer alıyor.

Bir menajerlik ajansını ve ajansta çalışan isimlerin başından geçenleri konu edinen dizide İngiltere'den ve ABD'den birçok ünlü isim kendisi olarak konuk olacak. Bu isimlerin arasında Dominic West, Kelly Macdonald, Helena Bonham Carter, Phoebe Dynevor, David Oyelowo, Jessica Oyelowo, Emma Corrin ve Olivia Williams da yer alıyor. BAFTA ödüllü John Morton'un (W1A) hazırladığı sezon 8 bölümden oluşuyor. Bron Studios ve Headline Pictures ise yapımını üstleniyor.

Ülkemize "Menajerimi Ara" adıyla uyarlanan Call My Agent'ın İtalya, Endonezya, Filipinler, Malezya, Polonya, Güney Kore ve Orta Doğu uyarlamalarının hazırlıkları devam ediyor. Öte yandan Call My Agent! ise ilk olarak bir filmle ve onu takip edecek 5. sezonla ekrana dönmeye hazırlanıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER