BBC'den 4 diziye yeni sezon onayı çıktı: The Tourist, The Responder, Vigil & Time

BBC'den 4 diziye yeni sezon onayı çıktı: The Tourist, The Responder, Vigil & Time
BBC'den 4 yeni onay haberi geldi. Son dönemin en ilgi gören dramalarından The Tourist, The Responder, Vigil ve Time böylece ikinci sezonlarını garantiledi.

Variety'nin haberine göre Jamie Dornan ve Shalom Brune-Franklin'in başrolünde yer aldığı The Tourist, ilk 30 günde 12 milyon izleyiciyi çekerek açılış bölümüyle kanalın 2022'deki en çok izlenen dizisi oldu. Ayrıca 6 bölümlük sezon BBC iPlayer'da Ocak ayının en çok izlenen bölümleri oldu. HBO Max ortaklığıyla hazırlanan The Tourist'in 2. sezon çekimleri için Avustralya'ya dönmesi bekleniyor.

Martin Freeman'lı The Responder ise 10 milyon izleyicilik açılışıyla kanalın 2022 dizileri içinde en iyi 2. açılışı yaptı. Dizinin ikinci sezonunun hikayesi ve çekimleri yine Liverpool'da geçecek.

2021'de ekrana gelen Vigil, 2018'deki Bodyguard'dan bu yana ülkede en iyi yeni drama dizisi açılışını yaparak büyük ilgi çekmişti. Suranne Jones'un başrolünde yer aldığı dizi, ilk 30 günde 12.6 milyon izleyici çekerken sezon ortalaması ise 12 milyon oldu. Vigil^'in ikinci sezonu da ilki gibi İskoçya'da çekilecek.

Hapishane draması Time ise ilk 30 günde elde ettiği 12 milyon izleyicilik açılışla yine BBC'nin en çok izlenen 2021 dizilerinden birisi olmuştu. Diğer 3 dizi gibi aslında mini dizi olarak ekrana gelen ve gördüğü ilgi sonrası onay alan Time'ın ilk sezonunda başrolleri Sean Bean ve Stephen Graham üstleniyor. 2. sezon ise farklı bir kadroyla ekrana gelecek ve bir kadın hapishanesinde yaşananları konu alacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER