Killing Eve dizisi dördüncü sezonuyla BluTV’de yayında!

Killing Eve dizisi dördüncü sezonuyla BluTV’de yayında!
Phoebe Waller Bridge’in yaratıcısı olduğu, başrollerini Sandra Oh ve Jodie Comer’in paylaştığı, Emmy ve Altın Küre ödüllü ‘Killing Eve’ dördüncü ve final sezonuyla bugünden itibaren Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV’de yayında!
 
Luke Jennings’in romanlarından uyarlanan ve dört sezondur tüm dünyada büyük bir beğeniyle izlenen ‘Killing Eve’, son sezonuyla BluTV’de bugün yayına giriyor. Sandra Oh ve Jodie Comer’in üstün performanslarıyla Emmy ve Altın Küre başta olmak üzere birçok ödül kazanan dizinin dördüncü sezondaki baş yazarı ise Laura Neal oldu.
 
GÖRKEMLİ FİNAL
Dizinin heyecanla beklenen dördüncü sezonunda dedektif Eve (Sandra Oh) ile kiralik katil Villanelle’in (Jodie Comer) kedi-fare oyunu son kez sahnelenecek. Üçüncü sezon finalinde yollarını ayıran Eve ve Villanelle’in yeniden bir araya gelip gelemeyeceği büyük merak konusu. Dizinin görkemli finaline doğru adım adım ilerleyecek hikayede Eve intikam görevindeyken, Villanelle ise bir ‘canavar’ olmadığını kanıtlamanın yollarını arıyor. 
 
Sıra dışı kadınların hikayesi ‘Killing Eve’ dördüncü sezonuyla BluTV’de.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER