BBC'nin yeni draması Time, 6 Haziran'da başlıyor

BBC'nin yeni draması Time, 6 Haziran'da başlıyor
BBC One'ın yeni drama dizisi Time, 6 Haziran'da başlıyor. Başrolünde Sean Bean ve Stephen Graham'ın yer aldığı mini dizinin sezonu 3 bölüm sürecek.

Hapishane draması olan Time, birbirinden farklı iki adamın hikayesini ve günümüz İngiliz ceza sistemiyle ilgili deneyimlerini konu alacak. Mark Hebden (Bean), bir kazada masum bir adamı öldüren bir öğretmen, eş ve babadır. Dört yıllık hapis cezası alır ve suçluluk duygusu nedeniyle memnun bile olur. Ancak bu yeni ortamda nasıl hayatta kalacağını çabuk öğrenmesi gerekmektedir.

Hapishanede gardiyan olan çalışan Eric Reid (Graham) ise sorumluluğu altındakileri korumak için elinden geleni yapan dürüst bir adamdır. Yeterli personeli de olmadığı için hapishanenin tansiyonu yüksek ortamı her gün farklı bir mücadele demektir. Tehlikeli mahkumlardan birisi zaafını yakaladığında Eric, ilkeleri ve ailesine olan sevgisi arasında bir seçim yapmak zorunda kalır.

Lewis Arnold'un yönetmenliğini üstlendiği dizide Siobhan Finneran, Sue Johnston, Hannah Walters, David Calder, Nadine Marshall, Michael Socha, Aneurin Barnard, Jack McMullen ve James Nelson-Joyce da rol alıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER