Katherine McNamara, Walker: Independence'ın kadrosuna katıldı

Katherine McNamara, Walker: Independence'ın kadrosuna katıldı
Katherine McNamara, The CW'da kalıyor. Oyuncu, kanalın dizilerinden Walker'ın uzantı dizisi Walker: Independence'in kadrosuna katıldı.

Aralık 2021'de duyurulan uzantı dizi resmi onayı da alırsa "prequel" özelliğinde olacak ve 1800'lerin sonlarında geçecek. Hikayesi ise ana dizinin başrol oyuncusu Jared Padalecki'ye ve Seamus Fahey'e ait. Padelecki'nin yönetici yapımcı olarak da görev alacağı olası uzantıyı yine Anna Fricke kaleme alacak.

Boston'dan Batı'ya doğru yaptıkları seyahat sırasında kocası öldürülen Abby Walker, intikam arayışındayken yolu hayattaki amacını arayan Hoyt Rawlins'le kesişir. Abby ve Hoyt'un yolculuğu ise onları Texas'taki Independence'a götürür. Burada sorunlu geçmişlerinden kaçan ve rüyalarının peşine düşen birbirinden ilginç pek çok insanla tanışan ikili, etraflarındaki dünyayı değiştirmeye uğraşırken hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı bu kasabada bir yandan da kendileri değişir.

Walker dizisinde Hoyt Rawlins'i canlandıran Matt Barr, uzantıda da aynı isimli bir karaktere hayat verecek. Abby'ye ise MacManara oynayacak. Kanalın dizilerinden Arrow'da da rol alan Katherine McNamara, Shadowhunters, The Stand ve The Fosters gibi dizilerle de biliniyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER