Netflix'in yeni uyarlaması Kalp Çarpıntısı 22 Nisan'da başlıyor

Netflix'in yeni uyarlaması Kalp Çarpıntısı 22 Nisan'da başlıyor
Netflix için dizi uyarlaması hazırlanan Kalp Çarpıntısı'ndan (Heartstopper) ilk tanıtım videosu geldi ve yayın tarihi açıklandı. Dizi, 22 Nisan'da başlıyor.

See-Saw Films’in yapımcısı olduğu Heartstopper, tamamı erkek öğrencilerden oluşan bir okulda eşcinselliğini açık yaşayan Charlie ile rugby oyuncusu Nick'in birbirlerine karşı hisler beslemeye başlayınca yaşananları konu alıyor. İngiltere merkezli dizide başrolleri Joe Locke (Charlie) ve Kit Connor (Nick) üstlendi. Kadroya William Gao, Yasmin Finney, Corinna Brown, Kizzy Edgell, Sebastian Croft, Cormac Hyde-Corrin, Rhea Norwood, Tobie Donovan, Jenny Walser, Fisayo Akinade, Chetna Pandya ve Alan Turkington da katıldı.

Tumblr ve Tapas’ta yayınlanan bir webcomic serisi olan Heartstopper'ın şimdiye kadar 4 cildi piyasaya çıktı. Alice Oseman imzalı serinin 5. ve son cilt ise 2 Şubat 2023'te raflarda olacak. Ülkemizde Yabancı Yayınları'nın ilk 3 cildini bastığı bastığı Kalp Çarpıntısı "muzır" ilan edildi ve kapalı zarflar içerisinde ‘küçüklere zararlıdır’ ibaresi ile satış yapılmasına karar verildi.

İlk Cildin Arka Kapak Yazısı:

İki genç tanışırlar

Dost olurlar

Ve sonra aşk başlar.

Charlie ve Nick aynı okula gitseler de daha önce hiç karşılaşmamışlardı. bir gün aynı sırada oturmaya başlayıncaya kadar. Daha ilk hafta bitmeden ayrılmaz ikili olmuşlardı bile.

Fakat Charlie, hiç şansı olmadığını bilmesine rağmen Nick’e çok fena tutulmuştu. Her ikisi de hislerini sorgulamaya başlarken, aşkın onlara bir sürprizi vardı.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER