Marvel'ın yeni dizisi Ms. Marvel 8 Haziran'da Disney+'ta!

Marvel'ın yeni dizisi Ms. Marvel 8 Haziran'da Disney+'ta!
Marvel'ın yeni dizisi Ms. Marvel'ın yayın tarihi belli oldu. 8 Haziran'da Disney+'ta ekrana gelecek dizinin ilk tanıtımı ve posteri de yayınlandı.

New Jersey’de yaşayan Pakistan asıllı bir ergen olarak 2013'te tanıtılan Kamala Khan, Marvel çizgi roman sersinde kendi çizgi romanına sahip ilk Müslüman süper kahraman olarak da biliniyor. Kamala, bilgisayar oyunlarına hevesli, kurgu hikayeler yazmayı seven, geniş bir hayal gücüne sahip, büyük bir Kaptan Marvel hayranı olan genç bir kızdır. Bir gün kendisi de imrendiği kahramanlar gibi süper güçler elde eder ve hayatın bu güçlerle güzelleşip güzelleşmediğini zaman gösterecektir.

Iman Vellani'nin başrolünde yer aldığı Ms. Marvel'da Saagar Shaikh, Mohan Kapur, Zenobia Shroff, Matt Lintz ve Aramis Knigh, Anjali Bhimani, Rish Shah, Yasmeen Fletcher, Laurel Marsden, Laith Nakli, Azhar Usman, Travina Springer ve Nimra Bucha da rol alıyor. Senaryosunu Bisha K. Ali'nin (Loki, Four Weddings and a Funeral) kaleme aldığı dizinin ilk sezonu 6 bölüm sürecek. Vellani, 2023'te vizyonda olacak Captain Marvel 2 (The Marvels) filminde de yer alacak.

Yayınlanan tanıtımı aşağıdan izleyebilir, posteri gelecek sayfada bulabilirsiniz.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER