Fatal Attraction'ın dizi uyarlamasının erkek başrolü de belli oldu

Fatal Attraction'ın dizi uyarlamasının erkek başrolü de belli oldu
1987 yapımı Fatal Attraction (Öldüren Cazibe) filminin dizi uyarlamasında erkek başrol oyuncusu da belli oldu. ABD merkezli dijital platform Paramount+'ta yayınlanacak dizinin kadrosuna Joshua Jackson katıldı.

Michael Douglas ve Glenn Close'un başrollerinde yer aldığı film kısa bir ilişki yaşadığı sevgilisini takıntı haline getiren bir kadını konu alıyor. Alex karakterini canlandıran Close, filmdeki oyunculuğuyla Oscar ve Altın Küre adaylığı kazanmıştı. James Dearden'in kendi kısa filmi Diversion'dan uyarlayarak senaryosunu kaleme aldığı Fatal Attraction, gişede büyük başarı göstererek o yıl 320 milyon dolar hasılat elde etti.

Orijinal filmin modern versiyonu olarak ekrana gelecek yeni dizide Close'un karakteri Alex'i Masters of Sex dizisindeki rolüyle Emmy adaylığı kazanan Liz Caplan canlandıracak. Douglas'ın karakteri Dan'e ise Jackson hayat verecek.

Güçlü kadınlara, kişilik bozukluklarına ve zorlayıcı kontrollere modern bakış açısıyla yaklaşacak dizinin senaryosunu Alexandra Cunningham ve Kevin J. Hynes (Dirty John) kaleme alacak. Orijinal filmin yapımcıları Stanley Jaffe, Sherry Lansing ve Amblin Television’dan Justin Falvey ve Darryl Frank yönetici yapımcı olarak görev alacak.

Dawson's Creek ve The Affair dizileriyle bilinen Jackson, son olarak Dr. Death dizisinde rol aldı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER