Bir Zamanlar Çukurova, yakında Ekvador'da da ekrana gelecek

Bir Zamanlar Çukurova, yakında Ekvador'da da ekrana gelecek
Türkiye'nin öde gelen dağıtım şirketlerinden Inter Medya, yeni yıla güzel haberlerle başladı. Şimdiye kadar 50'den fazla ülkeye satılan Bir Zamanlar Çukurova (Bitter Lands) dizisi son olarak Ekvador'a da satıldı.

Daha önce Brezilya, Meksika, Arjantin, Şili, Bolivya, Uruguay, Paraguay, Panama ile birlikte Merkez ve Güney Amerika'daki diğer pek çok ülkeye de satılan Bir Zamanlar Çukurova yayınladığı her ülkede reyting listelerini alt üst etmeye de devam ediyor. İspanya'da Antena 3 kanalında yayınlanan dizi, harika reyting sonuçlarıyla ekrana gelmeye başladı ve yayınlandığı her bölümle bunu sonuçları artırmaya devam ediyor. Romanya'da milyonlarca izleyiciye ve büyük bir share oranına ulaşan dizi, Şili ve Meksika'da da bir fenomen haline geldi. Ayrıca Karadağ'da şimdiye kadar en çok izlenen Türk dizisi olmayı başardı. Yakın zaman önce Panama'da ekrana gelmeye başlayan dizi orada da yüksek reyting oranlarıyla yayın hayatını devam ettiriyor.

TIMS&B'nin yapımını üstlendiğ Bir Zamanlar Çukurova (Bitter Lands) perşembe akşamları ATV'de ekrana gelmeye devam ediyor. 4. sezonuna başlayan Bir Zamanlar Çukurova sezon öncesi kadrosuna İbrahim Çelikkol'u da dahil etti.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER