Netflix'in Danimarka yapımı yeni dizisi Chosen, 27 Ocak’ta başlıyor

Netflix'in Danimarka yapımı yeni dizisi Chosen, 27 Ocak’ta başlıyor
Netflix'in Danimarka yapımı yeni dizisi Chosen, 27 Ocak’ta başlıyor.

Emma kendini hep Middelbo'da yaşayan diğer herkesten farklı hisseden bir genç kızdır. Middelbo adlı bu küçük Danimarka kasabası, 17 yıl önce bir gök taşının atmosfere girerek buraya düştüğü söylentileriyle dünya çapında üne kavuşmuştur. Artık eskisi gibi bir yer olmayan Middelbo'nun, aslında hiçbir zaman göründüğü gibi bir yer olup olmadığı ise bir soru işaretidir. 

Emma kazara gök taşıyla ilgili tüm anlatılanların bir yalandan ibaret olduğunu keşfedince bu sakin kasabaya ilişkin tehlikeli ve inanılmaz bir gerçek ortaya çıkar. Bu gerçek, Emma'nın tasavvur edebileceğinden çok daha vahim ve akılalmaz bir şeydir. Yoksa 17 yıl önce kasabaya düşen bir gök taşı değil, çok daha güçlü bir şey midir? Yaptığı bu yeni keşifle Emma yalnız başına olduğunun ve onlara en çok ihtiyaç duyduğu böylesi bir zamanda kasaba halkının onu kurtarmayacağının farkına varmak zorunda kalır.

Malaika Berenth Mosendane'nin başrolünde yer aldığı dizide Andrea Heick Gadeberg, Andreas Dittmer, Albert Rudbeck Lindhardt, Mohamed Djeziri, Anders Heinrichsen, Line Kruse, Henrik Prip, Marie Louise Wille ve Ken Vedsegaard da rol alıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER