Netflix, İspanya'da 5 yeni dizi duyurdu

Netflix, İspanya'da 5 yeni dizi duyurdu
Feria: la luz más oscura
İspanya'daki yeni projelerini duyuran Netflix, 5 yeni dizi duyurdu. Ayrıca Elite ve Valeria'ya yeni sezon onayı verdiğini de açıkladı.

* "Hasta el cielo" uyarlaması: Netflix'te yer alan aynı isimli (Sky High / Sınır Yok) filmin hikayesi dizi olarak devam edecek. Filmin oyuncularından Luis Tosar, Asia Ortega ve Ayax Pedrosa dizide de rol alacak. Onlara Álvaro Rico (Elite), Alana Porras, Patricia Vico, Dollar Selmouni, Richard Holmes gibi isimler eşlik edecek. Daniel Calparsoro yönetecek. Senaryoyu Alex de la Iglesia ve Jorge Guerricacheverría kaleme alacak.

* La chica de la nieve: Javier Castillo'nun kaleme aldığı romandan uyarlanacak. 2010'da İspanya'ya bağlı Malaga'da Noel zamanında Amaya adlı genç bir kadın kaybolunca yılın en büyülü zamanı en kötü zamanı hale gelir. Başrolü Milena Smit üstlenecek.

* Feria: la luz más oscura: Sofía (Carla Campra) ve Eva'nın (Ana Tomeno) bir görevi vardır: Onlardan nefret eden insanlara karşı hayatta kalmak ve ailelerinin başına ne geldiğini anlamak. Ocak 2022'de başlayacak.
 
Diğer iki dizi projesi ise Aitor Gabilondo'nun (Patria) hazırlayacağı, bir tanıtım turunu konu alan The Silence ve Guile Clúa'ya ait eşcinsel aşk hikayesini konu alacak, yapımını Minoría Absoluta'nın (Polònia, Crackòvia) üstlendiği Smiley.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER