HBO Max'in yeni dizisi The Sex Lives of College Girls 18 Kasım'da başlıyor

HBO Max'in yeni dizisi The Sex Lives of College Girls 18 Kasım'da başlıyor
HBO Max'in 18 Kasım'da başlayacak yeni dizisi The Sex Lives of College Girls'in ilk tanıtımı yayınlandı.

New England'daki Essex College’da okumaya başlayıp aynı yurt odasında birlikte kalan dört kız öğrencinin hayatında olup bitenleri konu alacak komedi dizinin başrollerini Pauline Chalamet, Amrit Kaur, Renée Rapp ve Alyah Chanelle Scott üstleniyor. Onlara Midori Francis, Gavin Leatherwood, Chris Meyer, Ilia Isorelýs Paulino, Lauren Spencer ve Renika Williams eşlik ediyor.

Pauline Chalamet, akademik olarak üniversiteye hazır olsa da sosyal olarak tam hazır olmayan, Arizona’nın mütevazı banliyösünden gelen başarılı ve zeki Kimberly’yi canlandıracak. Amrit Kaur, ne düşündüğünü söylemekten asla çekinmeyen, komedi takıntılı ve kendine çok güvenen, Kuzey New Jersey'den Bela'yı oynayacak.

Renée Rapp, ailenin Essex’te okuyan dördüncü nesil öğrencisi Leighton'ı canlandıracak. New York'un en zengin ve Cumhuriyetçi ailelerinden birisine mensup ve kendisini (başkalarının aksine) harika bir aileden gelen normal ve klas biri olarak tanımlıyor. Alyah Chanelle, ülkedeki en güçlü siyah senatörün tek kızı Whitney’i oynayacak. Los Angeles'taki elit bir okuldan mezun olan Whitney, kuru bir mizah anlayışına sahip ama güçlü ve kendinden emin biri. Ayrıca Essex futbol takımı için ciddi bir yıldız adayı.

Never Have I Ever dizisinde de birlikte çalışan Mindy Kaling ve Justin Noble'ın hazırladığı komedi dizisinin sezonu 10 bölüm sürecek. İlk iki bölümüyle başlayacak olan dizi, gelecek iki hafta üçer bölümle ekrana gelip kapanışı yine iki bölümle yapacak.



BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER