The Walking Dead final sezonuyla FX ekranlarında izleyicilerle buluşacak!

The Walking Dead final sezonuyla FX ekranlarında izleyicilerle buluşacak!
Fenomen dizi “The Walking Dead’’ final sezonu olan 11. sezonun yeni bölümleriyle Amerika yayınından yalnızca 24 saat sonra 23 Ağustos Pazartesi akşamı saat 21.30’da FX ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.
 
Milyonlarca hayranı tarafından merakla beklenen The Walking Dead final sezonu için geri sayım başladı. Efsane dizide heyecan yine dorukta. Tehlike altında olmaya devam eden Alexandria, Maggie önderliğinde yeniden gücüne kavuşmak için çabalıyor.  Hilltop’tan gelen yeni kişilerle daha fazla kişinin yemek, güvenlik ve barınma sorunu çıkıyor ve sorumluluklar artıyor. Alexandria halkı artık kendilerini daha fazla korumak zorunda kalıyor. The Walking Dead, yeni sezonuyla Amerika yayınından 24 saat sonra, 23 Ağustos’tan itibaren her pazartesi akşamı saat 21.30’da, orijinal dilinde Türkçe alt yazılı ya da Türkçe dublajlı seçeneği ile ilk kez ve sadece FX’te! 

Dramadan korkuya, animasyondan bilim kurgu ve fantastiğe, aksiyondan komediye kadar birçok farklı kategoride yapıma ev sahipliği yapan FX; renkli ve çeşitli bir dünyanın kapılarını aralıyor. FX kanalı; D-Smart, Tivibu, KabloTV, TV+ ve Vodafone TV platformlarından izlenebiliyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER