Ada Masalı dizisinin afişi yayınlandı!

Ada Masalı dizisinin afişi yayınlandı!
Star’ın yeni dizisi ‘Ada Masalı’ seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor. Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’un başrolünü paylaştığı Ay Yapım’ın romantik yaz dizisi ‘Ada Masalı’nın merakla beklenen afişi yayınlandı. Çekimleri İzmir’de devam eden ‘Ada Masalı’, 15 Haziran Salı günü saat 20.00’de Star’da…

Ayça Ayşin Turan ile AlpNavruz’u bir araya getiren, tanıtımlarıyla konuşulan ‘Ada Masalı’ için geri sayım başladı. 15Haziran Salı akşamı Star’da ekranında gelecek olan dizinin afişi bugün seyircinin beğenisine sunuldu. Ayça Ayşin Turan, Alp Navruz, Özge Demirtel, RamiNarin, Cem Anıl Kenar ve Beril Pozam’ı buluşturan afiş, sımsıcak bir hikâyenin sinyallerini verirdi.Şehirli, başarılı iş insanı Haziran (Ayça Ayşin Turan) ile adanın yakışıklı ve yardımsever genci Poyraz’ın (AlpNavruz) Kırlangıç Adası’nda kesişen yollarını konu alan ‘Ada Masalı’, zıt karakterlere sahip ikilinin anlaşmazlıklardan doğacak aşklarını seyirciyle buluşturacak.

Başrollerinde; Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’un yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda İpek Tenolcay, Nihan Büyükağaç, Bülent Çolak, Cem Anıl Kenar, Beril Pozam, Özge Demirtel, Rami Narin, Eylül Ersöz ve Bedia Ener gibi usta ve genç isimler birlikte yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Ali Bilgin üstlenirken senaryosunu ise Yeşim Çıtak ve Yelda Eroğlu kaleme alıyor.

‘Ada Masalı’, ilk bölümüyle 15 Haziran Salı günü saat 20.00’de Star’da…
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER