Apple'ın dizilerinden See, 27 Ağustos'ta ikinci sezonuyla dönüyor

Apple'ın dizilerinden See, 27 Ağustos'ta ikinci sezonuyla dönüyor
Apple'ın dijital platformu Apple TV+'ın dizilerinden See, ikinci sezonuyla 27 Ağustos'ta geri dönüyor. İkinci sezonundan teaser bir video da gelen dizinin 3. sezon onayı aldığı da resmen açıklandı. See'nin gelecek sezonunun çekimleri Mayıs ayından beri devam Toronto'da ediyordu.

Yeni sezon öncesi Jason Momoa'nın canlandırdığı Baba Voss karakterinin kardeşi Edo Voss karakteriyle kadrosuna Dave Bautista'yı dahil eden See'nin ikinci sezonunda Eden Epstein (Sweetbitter), Tom Mison (Watchmen), Hoon Lee (Warrior), Olivia Cheng (Warrior), David Hewlett (The Shape of Water) ve Tamara Tunie (Flight) de rol alacak.

Hikayesi insanlığın görme yetisini kaybettiği uzak bir gelecekte geçen See'nin ikinci sezonunda Baba Voss, ailesini savaştan ve politikadan uzatmaya çalışacak. Ancak bunu başarmanın ne kadar zor olması bir yana kardeşinin yeniden hayatına girmesi ailesini daha da tehlikeye sokacak.

Jonathan Tropper'ın showrunner olarak görev aldığı dizinin yapımını Chernin Entertainment ve Endeavor Content üstleniyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER