CBS'in 2021-2022 sezonunda yayınlayacağı yeni dizilerden fragmanlar geldi

CBS'in 2021-2022 sezonunda yayınlayacağı yeni dizilerden fragmanlar geldi
2021-2022 sezonu için şimdiye kadar CSI: Vegas, FBI International, Ghosts, NCIS: Hawaii, Good Sam ve Smallwood dizilerine onay veren CBS, Good Sam hepsi için birer tanıtım yayınladı.

Yeni dizilerden CSI: Vegas, yıllar sonra ekrana oyuncularının bir kısmıyla ekrana dönecek olan CSI'ın devamı olarak ekrana gelirken FBI: International ve NCIS: Hawaii ise kendi serilerinin yeni dizileri olarak ekranda olacaklar.


* Ghosts:

Aynı isimli İngiliz dizisinin ABD uyarlaması olacak. Komedi dizisinin senaryosunu Joe Port (New Girl) ve Joe Wiseman kaleme alacak.

Genç bir çift güzel bir kır evini miras olarak aldıklarında rüyalarının gerçekleştiğini düşünürler ancak hem evin döküldüğünü hem de pek çok ölü sakine ev sahipliği yaptığını fark ederler.

Başrolde Rose McIver (iZombie) ve Utkarsh Ambudkar (The Mindy Project) yer alırken onlara Brandon Scott Jones (The Good Place), Richie Moriarty (What We Do in the Shadows), Asher Grodman (Chicago Med), Rebecca Wisocky (Devious Maids), Sheila Carrasco (Jane the Virgin), Danielle Pinnock (Young Sheldon), Román Zaragoza (Austin & Ally) eşlik edecek.


* Good Sam:

Medikal drama dizisinin başrolünde Sophia Bush (One Tree Hill, Chicago P.D.) yer alacak. Yetenekli ama tıkanmış bir cerrah, şatafatlı ve tanınmış patronu komaya girdiğinde lider rolünü üstlenmiştir. Komadan çıkıp cerrahlığa devam etmek istediğinde yeteneklerini takdir etmeyen ve aynı zamanda babası olan bu adamı gözlemlemek ona düşer.

Dizide Jason Isaacs, Edwin Hodge, Skye P. Marshall, Michael Stahl-David, Davi Santos, Omar Maskati ve Wendy Crewson da rol alacak. Yapımını CBS Studios ve Sutton St. Productions üstlenecek.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER