FBI serisine yeni sezon onayı veren CBS, 3. diziyi sipariş etti

FBI serisine yeni sezon onayı veren CBS, 3. diziyi sipariş etti
FBI serisi genişlemeye devam ediyor.

CBS kanalı FBI dizisine dördüncü sezon onayını, uzantısı FBI: Most Wanted dizisine ise üçüncü sezon onayını verdi. Ayrıca serinin yeni dizisi FBI: International'a resmi dizi onayı verdiğini de açıkladı. FBI: International ekibi gelecek sezon diğer iki dizinin birlikte yer aldığı bir crossover bölümle açılış yapacak.

NBC için Chicago serisini hazırlayan Dick Wolf'un hazırladığı FBI serisinin yeni dizisi FBI: International, Amerikalıları korumak için dünyanın çeşitli ülkelerine seyahat eden bir grup elit ajanı konu alacak. CBS Studios, Wolf Entertainment ve Universal Television yapımını üstlenecek. Derek Haas showrunner olarak görev alacak.

Ana dizi FBI, devam eden sezonunda elde ettiği ortalama 11 milyon izleyiciyle kanalın en çok izlenen 3. draması. Ayrıca Wolf'un dizileri içinde en çok izlenen proje olarak öne çıkıyor. Dizide New York merkezli bir grup FBI ajanının eyaleti ve ülkeyi güvende tutabilmek için yaptıkları anlatılıyor. Kadrosunda Missy Peregrym, Zeeko Zaki, Jeremy Sisto, Alana De La Garza, John Boyd ve Katherine Renee Turner yer alıyor.

Bu sezon 8.8 milyon izleyici ortalamasını tutturan FBI: Most Wanted ise büronun en çok arananlar listesindeki isimlerin peşine düşen bir grup ajanı konu alıyor. Kadrosunda Julian McMahon, Kellan Lutz, Roxy Sternberg, Keisha Castle-Hughes, Nathaniel Arcand ve Miguel Gomez yer alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER