CBS'ten 2021-2022'de 3 dizi daha geliyor: Ghosts, Good Sam & Smallwood

CBS'ten 2021-2022'de 3 dizi daha geliyor: Ghosts, Good Sam & Smallwood
Gelecek sezonun hazırlıklarına devam eden CBS'ten üç diziye daha onay geldi.

* Ghosts:

Aynı isimli İngiliz dizisinin ABD uyarlaması olacak. Komedi dizisinin senaryosunu Joe Port (New Girl) ve Joe Wiseman kaleme alacak.

Genç bir çift güzel bir kır evini miras olarak aldıklarında rüyalarının gerçekleştiğini düşünürler ancak hem evin döküldüğünü hem de pek çok ölü sakine ev sahipliği yaptığını fark ederler.

Başrolde Rose McIver (iZombie) ve Utkarsh Ambudkar (The Mindy Project) yer alırken onlara Brandon Scott Jones (The Good Place), Richie Moriarty (What We Do in the Shadows), Asher Grodman (Chicago Med), Rebecca Wisocky (Devious Maids), Sheila Carrasco (Jane the Virgin), Danielle Pinnock (Young Sheldon), Román Zaragoza (Austin & Ally) eşlik edecek.Good Sam:

Medikal drama dizisinin başrolünde Sophia Bush (One Tree Hill, Chicago P.D.) yer alacak. Yetenekli ama tıkanmış bir cerrah, şatafatlı ve tanınmış patronu komaya girdiğinde lider rolünü üstlenmiştir. Komadan çıkıp cerrahlığa devam etmek istediğinde yeteneklerini takdir etmeyen ve aynı zamanda babası olan bu adamı gözlemlemek ona düşer.

Dizide Jason Isaacs, Edwin Hodge, Skye P. Marshall, Michael Stahl-David, Davi Santos, Omar Maskati ve Wendy Crewson da rol alacak. Yapımını CBS Studios ve Sutton St. Productions üstlenecek.

Smallwood:

Profesyonel bowling oyuncusu Tom Smallwood'un hikayesinden esinlenilerek hazırlanan dizide işinden kovulduktan sonra ailesini geçindirmek için bowling oyuncusu olmaya karar veren bir adamın hikayesi anlatılacak. Kahkahalı komedi dizisinin başrolünü Pete Holmes (Crashing) üstlenecek. Chi McBride ve Katie Lowes da rol alacak.

FBI serisini FBI: International'la, NCIS serisini NCIS: Hawaii ile genişletmeye karar veren CBS, gelecek sezonda CSI'ı ise CSI: Vegas ismiyle ekrana döndürüyor. Patrick Dempsey'li Ways & Means'i, Sarah Cooper/Cindy Chupack komedisini ve Hannah Simone'lu Welcome To Georgia'yı ise pas geçti.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER