atv’den yeni bir dizi daha geliyor: Kalp Yarası

atv’den yeni bir dizi daha geliyor: Kalp Yarası
atv’den bir dizi daha geliyor: Kalp Yarası
 
Kalp Yarası, gençlerle usta oyuncuları bir araya getiren oyuncu kadrosu, Hatay’ın eşsiz mekanları ve çarpıcı öyküsü ile atv ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya gün sayıyor. Zengin tarihi ve eşsiz kültürü ile medeniyetlerin buluşma noktası Antakya-Hatay’da çekilen dizi, yüreklere dokunacak bir aşk hikayesini anlatıyor. Antakya’nın iki köklü ailesinin bitmek bilmeyen çatışmasının tam ortasına hayatlarını değiştiren tertemiz aşklarını koyan Ferit ve Ayşe’nin öyküsü, izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. 
 
Yapımını Süreç Film’in üstlendiği dizinin genel hikayesi Tomris Giritlioğlu’nun imzasını taşıyor. Kalp Yarası’nın yönetmenliğini Yıldız Hülya Bilban üstlenirken, senaryosunu Sema Ali Erol, Mahir Erol ve Özgül Türküler Akad kaleme alıyor.
 
Dizinin başrollerinde Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin, Merve Çağıran, Toprak Can Adıgüzel, Şenay Gürler, Mahir Günşiray,  Meltem Gülenç, Rıza Akın, Nail Kırmızıgül, Yonca Şahinbaş, İnanç Konukçu, Burçin Abdullah, Naz Sayıner, Melih Çardak, Zehra Yılmaz, Kemal Burak Alper yer alıyor.
 
Kalp Yarası, yakında atv’de başlıyor!

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER