Netflix'in DC Comics uyarlaması Sweet Tooth'un resmi fragmanı ve afişi yayınlandı

Netflix'in DC Comics uyarlaması Sweet Tooth'un resmi fragmanı ve afişi yayınlandı
Netflix'in DC Comics uyarlaması Sweet Tooth'un resmi fragmanı ve afişi yayınlandı. Sezonu 8 bölüm sürecek dizi, 4 Haziran'da başlıyor.

On yıl önce yaşanan "Büyük Çöküş" dünyanın altını üstüne getirerek gizemli bir şekilde "melezlerin" ortaya çıkmasına yol açar. Bebekler yarı insan, yarı hayvan olarak doğmaya başlar. Melezlerin virüsün sonucu mu yoksa sebebi mi olduğundan emin olamayan birçok insan korkuya kapılarak onları avlar.

Gözlerden uzaktaki orman evinde güvenli bir şekilde on yıl yaşayan Gus (Christian Convery) adlı melez bir geyik-çocuk, beklenmedik şekilde Jepperd (Nonso Anozie) adlı yalnız bir gezginle arkadaşlık kurar. Bu ikili, Amerika'dan geriye kalan topraklarda olağanüstü bir maceraya çıkarak Gus'ın kökeni, Jepperd'ın geçmişi ve yuva denen şeyin gerçek anlamı hakkındaki sorulara yanıt arar. Ama onların hikâyesi beklenmedik müttefiklerle ve düşmanlarla doludur. Gus kısa süre içinde ormanın dışındaki yemyeşil ve tehlikeli dünyanın hayal dahi edemeyeceği kadar karmaşık olduğunu öğrenir.

Jeff Lemire'ın 2009-2013 arası yayınlanan DC çizgi roman serisinden uyarlanan Sweet Tooth'un yürütücü yapımcılığını Jim Mickle, Beth Schwartz, Robert Downey Jr., Susan Downey, Amanda Burrell ve Linda Moran üstleniyor. Dizinin kadrosunda Adeel Akhtar, Dania Ramirez, Neil Sandilands, Stefania LaVie Owen ve Will Forte de yer aldı. James Brolin dizinin dış sesi olarak dahil oldu.

Yayınlanan fragmanı aşağıdan izleyebilir, posteri gelecek sayfada bulabilirsiniz.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER