War of the Worlds dizisi ilk sezonuyla yeniden FX ekranlarında!

War of the Worlds dizisi ilk sezonuyla yeniden FX ekranlarında!
H.G. Wells’in zamansız eserinden esinlenen ve insan türünü yeryüzünden silmeye çalışan bir uzaylı saldırısının ardından yaşananları konu alan “War of the Worlds”, ilk sezonuyla 19 Mayıs’tan itibaren hafta içi her akşam saat 21.30’da orijinal dilinde Türkçe alt yazılı ya da Türkçe dublajlı seçeneği ile yeniden FX ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. 
 
BAFTA ödüllü Howard Overman tarafından yazılan ve dünya çapında birçok ülkede büyük ilgi gören dizi War of the Worlds, dünyanın sonunu getirebilecek güçte bir uzaylı istilasından sağ kalan bir grup insanın hikayesine odaklanırken, böylesine yıkıcı bir saldırının arkasındaki sebepleri de irdeliyor. Hikayenin modern ve yeni bir düzenlemesi olan yapım, günümüz Avrupası’nda sahneleniyor. 
 
BAFTA ödüllü yazar Howard Overman’ın yazarlığını üstlendiği dizinin karakterlerine ise Elizabeth McGovern, Léa Drucker, Natasha Little, Daisy Edgar Jones, Stéphane Caillard, Adel Bencherif ve Guillaume Gouix hayat veriyor.
 
“War of the Worlds” kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için ilk sezonuyla 19 Mayıs’tan itibaren hafta içi her akşam saat 21.30’da orijinal dilinde Türkçe alt yazılı ya da Türkçe dublajlı seçeneği ile yeniden FX ekranlarında.
 
Dramadan korkuya, animasyondan bilim kurgu ve fantastiğe, aksiyondan komediye kadar birçok farklı kategoride yapıma ev sahipliği yapan FX; renkli ve çeşitli bir dünyanın kapılarını aralıyor. FX kanalı; D-Smart, Tivibu, KabloTV, TV+ ve Vodafone TV platformlarından izlenebiliyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER