HBO Max'ten iki yeni komedi dizisi geliyor: Minx & Head Of The Class

HBO Max'ten iki yeni komedi dizisi geliyor: Minx & Head Of The Class
HBO Max'ten iki yeni komedi dizisi geliyor.

Minx: Sezonu 10 bölüm sürecek dizinin hikayesi 1970'li yılların Los Angeles'ında geçecek. Kadınları hedef alan ilk erotik derginin yayını için bir araya gelen bir grup insanın hikayesini anlatacak. Başrolleri Ophelia Lovibond (Elementary) ve Jake Johnson (New Girl) üstlenecek. Dizide showrunner olarak Ellen Rapoport görev alacak. Yapımını Lionsgate Television üstlenecek. 

Dizinin kadrosunda Idara Victor, Jessica Lowe, Lennon Parham, Michael Angarano ve Oscar Montoya da rol alıyor.

Head Of The Class: 1986-1991 yılları arasında yayınlanan ve 5 sezon süren aynı isimli komedi dizisinin modern versiyonu olacak. Kadrosunda Isabella Gomez (One Day at a Time), Jolie Hoang-Rappaport (Watchmen), Gavin Lewis (Little Fires Everywhere), Katie Beth Hall, Christa Miller, Jorge Diaz, Adrian Escalona, Brandon Severs ve Dior Goodjohn yer alıyor.

Rich Eustis ve Michael Elias'ın hazırladığı orijinal dizinin hikayesi Manhattan’daki kurgusal Millard Fillmore Lisesi’ndeki bir grup yetenekli öğrenciyi ve onların tarih öğretmeni Charlie Moore’u konu alıyor. Yeni versiyon ise öğretmende cinsiyet değişikliğine giderek Alicia Adams karakterini Gomez'e emanet etti.

Doozer Productions ve orijinal dizinin yapımcısı Warner Bros. Television dizinin yapımcılığını üstlenecekler.
 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER