Paramount+, 4 Mart'ta açılıyor

Paramount+, 4 Mart'ta açılıyor
Dijital platformların arasına bir yenisi katılıyor. CBS All Access'in yeniden markalaşma sürecini tamamladığını belirten ViacomCBS, "Paramount+" ismiyle yeniden açılacağı tarihi duyurdu.

Paramount+, 4 Mart'ta ABD ve Latin Amerika hizmete açılacak. Platformda ViacomCBS'e bağlı markaların; yani Showtime, CBS All Access, CBS, MTV, Comedy Central, Nickelodeon ve Paramount'un içerikleri yer alacak. Orijinal yapım Showtime ve CBS All Access içeriklerinin yanı sıra bazı Paramount filmleri ilk kez bu platformda ekrana gelecek. Şirketin daha önce başka yayıncılara lisansladığı içerikler konusundaysa iş birliğinin devam etmesi bekleniyor. 2014'ten beri ABD'de yayında olan CBS All Access'in  şu an ABD'de 8 ila 9 milyon arasında kullanıcıya sahip olduğu tahmin ediliyor.

Paramount+, İskandinav ülkelerinde 25 Mart'ta, Avustralya'da ise yıl bitmeden hizmet vermeye başlayacak. CBS All Access'in yayında olduğu Kanada'da ise Paramount+ yıl içerisinde aktif olacak. Dijital platform yeni projeleri ilk kez Eylül 2020'de açıklanmıştı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER