Netflix, The Crown'ın izlenmesinin 100 milyon üyeyi geçtiğini duyurdu

Netflix, The Crown'ın izlenmesinin 100 milyon üyeyi geçtiğini duyurdu
Dördüncü çeyrek raporunu açıklayarak üye sayısının 203 milyonu geçtiğini duyuran Netflix, bazı yapımlarının izlenme bilgilerini de paylaştı.

* The Crown'ın izlenmesi 2016'dan bu zamana 100 milyon üyeyi geçti. Dördüncü sezonun izlenme sayılasını paylaşmayan Netflix, daha önce ilk dört haftada 21 milyon üyenin diziyi izlediğini, toplam izlenmenin 72 milyonu geçtiğini açıklamıştı. Netflix, dördüncü sezonun şimdiye kadarki "en çok izlenen sezon" olduğunu da açıkladı.

* 8 Ocak'ta beş bölümlük sezonuyla ekrana gelen Fransa yapımı Lupin dizisinin ilk dört hafta sonunda 70 milyon üyeye ulaşması bekleniyor.

* Güney Kore yapımı Sweet Home dizisini ilk dört haftada 22 milyon, Japonya yapımı Alice in Borderland dizisini ise 18 milyon üye izledi.

* Netflix, birkaç hafta önce Bridgerton'ın ilk dört haftasında 63 milyon, The Queen's Gambit'in ise 62 milyon üye tarafından izlendiğini duyurmuştu. The Queen's Gambit dizisi böylece platformun en çok izlenen mini dizisi olmayı başardı. Netflix, açıklamasında bu haftanın sonuna doğru Bridgerton'la ilgili önemli bir haber paylaşacaklarını da belirtti. Bu nedenle dizinin 2. sezon onayı alacağı tahmin ediliyor.

* Netflix'in Noel filmlerinden Holidate, ilk dört haftasında 68 milyon, The Christmas Chronicles: Part Two 61 milyon, animasyon film Over the Moon 43 milyon üye tarafından izlendi. Brezilya yapımı Just Another Christmas ise başladığından bu yana 26 milyon üyeye ulaştı.

* George Clooney'li The Midnight Sky filmi benzer zaman aralığında 72 milyon üye tarafından izlenirken, geçtiğimiz ay sonunda yayına giren We Can Be Heroes'un ise ilk dört haftasında 53 milyon üyeye ulaşacağı tahmin ediliyor.

 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER