The Godfather filminin yapım süreci dizi oluyor: The Offer

The Godfather filminin yapım süreci dizi oluyor: The Offer
Sinema tarihinin en kült filmlerinden The Godfather'ın yapım süreci dizi oluyor.

ViacomCBS şirketine bağlı dijital platform CBS All Access'in yeniden markalaşmaya giderek "Paramount+" ismiyle yayına gireceği açıklandı. 2021'in başında isim değiştirecek olan platformun bazı yeni projeleri de açıklandı.

* Bunlardan birisi The Offer dizisi oldu.

The Godfather’ın yapım sürecini ele alacak olan mini dizi, filmin yapımcılarından Al Ruddy‘nin bakış açısıyla anlatacak. Michael Tolkin (Escape From Dannemora) yazacak ve yapımcılarından biri olacak. Ruddy de yapımcı olarak dahil olacak.Platformun bazı yeni projeleri ise şöyle:

* Lioness: Paramount Network'ün dizilerinden Yellowstone'un yaratıcısı Taylor Sheridan'ın hazırladığı bir casusluk draması. Bir örgütü içeriden yıkmak için bir teröristin kızıyla arkadaş olmak üzere silah altına alınan genç bir denizciyi merkezine oturtacak.

* Daha önce şirkete bağlı kablolu kanallardan BET'te ekrana gelen drama dizisi The Game'in yeni versiyonu hazırlanıyor. Dizi, geçtiğimiz yıl The CW'nun gündemindeydi.

* The Real Criminal Minds: CBS’in uzun soluklu polisiye dramasından esinlenilerek hazırlanacak bir belgesel dizi. Gerçek suç temalı olacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER