Üç eğlenceli film yılbaşında FilmBox ekranlarında olacak!

Üç eğlenceli film yılbaşında FilmBox ekranlarında olacak!
FilmBox, etkileyici öyküleri, dünya yıldızları ile buluşturan sinema filmleriyle kış gecelerine heyecan ve eğlence katıyor. 

Keyifli filmlerin adresi FilmBox ekranlarında yer alacak 3 eğlenceli film, bu yılın olağanüstü koşullarında pek çoğumuzun evlerimizde, çekirdek ailelerimizle geçireceğimiz yılbaşı gecesine ve hafta sonuna neşe katacak.

Aşk Olsun Baba! (My Dad’s Christmas Date) – FimBox Live’da, Dilediğiniz zaman, Dilediğiniz ekranda
Yapımcıları arasında Uluslararası medya kuruluşu SPI International’ın da yer aldığı FilmBox original “Aşk Olsun Baba! (My Dad’s Christmas Date), Türkiye'de ilk kez ve sadece FilmBox platformlarında yer alıyor. 

Bu romantik yılbaşı filminde, efsane yapım Entourage’da can verdiği Ari Gold karakteri ile hatırlanan Emmy ve Altın Küre ödüllü dünyaca ünlü aktör Jeremy Piven’a, genç aktris Olivia-Mai Barrett eşlik ediyor. Filmin öyküsü, bir baba ve 16 yaşındaki kızının bilindik sorunları ile başlıyor. David (Jeremy Piven) kızı Jules’un (Olivia-Mai Barrett) iç dünyasını anlamakta zorluk çekiyor, Jules da babasıyla iletişimini sınırlı tutuyor. Baba kızının hayatında daha fazla yer tutmayı, kızı da kendi özgürlük alanını istiyor ve içten içe babasıyla eski yakınlığını özlüyor. Öte yandan baba kız, iki yıl önce bir otomobil kazasında ölen Jules’un annesinin kaybıyla kendilerince başa çıkmaya çalışıyorlar.

23 Aralık’tan bu yana filmboxlive.com’dan, tablet ve mobildeki FilmBox Live uygulamalarından erişilebilir durumda olan “Aşk Olsun Baba!”, 2 Ocak itibarı ile FilmBox kanalında da ekranlarda olacak.
 
Bir Noel Öpücüğü (A Christmas Kiss) – 31 Aralık Perşembe - Saat: 20:20
Yılbaşı gecesi, önce bir romantik komedi ekranlarda olacak. Wendy Walton, kentin en iyi iç mimarıdır, ancak sorun bunu henüz kimsenin bilmemesindedir. Yeni yıl kararları arasında hayalindeki kariyere bir yerden başlamak olan Wendy, işinden istifa eder ve kentin en itibarlı iç mimarı Priscilla Hall’ün asistanı olarak işe girer. Ancak, patronunun zengin ve cazibeli erkek arkadaşına aşık olmak, Wendy’nin kariyer planları arasında yer almayan beklenmedik bir gelişme olacaktır… 

Yeni Yıl Sürprizi (A Christmas Star)– 31 Aralık Perşembe - Saat: 23:20
Yılbaşı gecesi ekranlara gelecek ikinci film ise, içerisinde aile, arkadaşlık ve sihir barındıran sıcacık bir öykü. Adını, altında doğduğu Noel yıldızından alan genç Noelle, çevresinde tartışan insanları barıştırabilmek gibi özel bir güce sahip olduğuna inanmaktadır. Noelle, sahtekar müteahhit Mc Kerrod yaşadığı huzurlu kasabaya göz dikip yaşadığı huzurlu ve sakin hayatını tehdit etmeye başladığında, onu durdurabilecek tek kişinin kendisi olduğunu düşünür ve McKerrod’u engellemek için zorlu bir mücadelenin içine girer. Bu mücadelede en büyük yardımı arkadaşlarından alacaktır.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER