Yılbaşı gecesi DMAX ekranlarında neler var?

Yılbaşı gecesi DMAX ekranlarında neler var?
DMAX, sevilen programları ile yılbaşı gününde de izleyicilerini yalnız bırakmıyor.
 
Yolda Ne Yiyoruz: Yılbaşı Özel’de, yeni lezzetlerin peşindeki Guy Fieri, yeni yıl özel bölümü için Alaska’ya gidiyor. Yol üzerindeki restoranlarda ağız sulandıran tatların izini sürüyor.
 
2020 ile hak ettiği şekilde vedalaşarak bu yılı uzaklara göndermek isteyenler ekran başına! Yılbaşı Roketleri yarışmasında, katılımcılar en iyi yılbaşı temalı roketlerini hazırlayarak eğlenceli bir mücadeleye girişiyor. 
 
Chris Grundy, Havalı Aletler:Yılbaşı Özel’de led ışıklardan kar makinelerine, yılbaşı hediyesi olarak alınabilecek en iyi aletleri tanıtacak.
 
Gold Ailesi, ABD'nin en tehlikeli şehirlerden biri olan Detroit’in en büyük rehin dükkanını işletiyor. İnsanlar aklınıza bile gelmeyecek eşyaları Gold ailesine teslim ederken, İkinci El Kralları’nda, ilginç satışlar ve yüzleşmeler gerçekleşiyor.
 
Yaratık İstilası’nda, sıradan ve sakin bir süpermarket, bir anda insanlar ve uzaylılar arasında ölümücül bir savaşın başlangıç noktasına dönüşecek. 
 
Yolda Ne Yiyoruz: Yılbaşı Özel 13:30’da, Yılbaşı Roketleri 14:15’te Havalı Aletler: Yılbaşı Özel 19:15’te, İkinci El Kralları 22:00’de ve Yaratık İstilası 24:55’te DMAX ekranlarında.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER