İbo Show, yılbaşı özel bölümüyle Star Tv'de ekrana gelecek!

İbo Show, yılbaşı özel bölümüyle Star Tv'de ekrana gelecek!
Star, yılbaşına bomba gibi bir programla girmeye hazırlanıyor. Milyonları ekran başına kilitleyen ‘İbo Show’, yılbaşında sevilen ünlü isimleri evlerinize konuk edecek. Unutulmaz şarkılarla, eğlence ve kahkahanın eksik olmayacağı ‘İbo Show Yılbaşı’, 31 Aralık Perşembe akşamı Star’da!

DEV İSİMLER STAR’DA!

Star’ın yılbaşı ekranı, dev isimleri yılbaşında evlerinize konuk edecek. Yeni yıla, ‘İbo Show Yılbaşı’ ile girmeye hazırlanan Star, hem unutulmaz bir gece yaşatacak hem de milyonları ekran başına kilitleyecek. Bu çok özel proframın konukları ise; Bülent Ersoy, Seda Sayan, Serdar Ortaç, Hande Yener ve Şafak Sezer. Yeni yıl coşkusunun yaşanacağı ‘İbo Show Yılbaşı’ özel programı, müziğin ve eğlencenin tek adresi olacak.

KAHKAHA VE EĞLENCE EKSİK OLMAYACAK

Yapımcılığını Poll Production ve Global Medya’nın üstlendiği ‘İbo Show’, çok özel bir bölümle yeni yılı karşılayacak. Milyonların beğenisini kazanan ünlü sanatçılar, Star ekranında unutulmaz bir yılbaşı gecesinde buluşacak. Yayınlanan tanıtımda; geceye damga vuracak tam 75 şarkının duyurusunu yapan ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, unutulmaz bir gecenin ilk sinyalini verdi. Milyonların sevdiği ünlü sanatçılar; Bülent Ersoy, Seda Sayan, Serdar Ortaç ve Hande Yener hafızalara kazınan unutulmaz şarkılarını bu çok özel gecede söylerken, ünlü komedyen Şafak Sezer ise kahkaha dolu bir geceye imza atacak. Kahkahanın ve eğlencenin eksik olmayacağı ‘İbo Show Yılbaşı’, herkesi ekran başına kilitleyecek.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER