Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu, Mesaieed Çölü’nde çekim yaptı!

Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu, Mesaieed Çölü’nde çekim yaptı!
Skala Yapım ve DNZ Film imzalı, başrollerini Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu’nun paylaştığı Seni Çok Bekledim Katar çekimleri devam ediyor. Katar’da çekilen ilk Türk dizisi olan ‘Seni Çok Bekledim’in, Doha’nın güneyinde yer alan ‘Mesaieed Çölü’nde gerçekleşen ve üç gün süren çekimlerde, keyifli anlar yaşandı.


 
ÇOK ÖZEL KARELER
 
Çölün denizle bir araya geldiği, kızılın her tonunun görüldüğü muhteşem bir atmosferde çekilen sahnelerde, Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu’nun romantik sahneleri merak uyandırdı. Gün batımında gerçekleşen nefes kesen çöl safarisi sahneleri için Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu’nun at üstünde birlikte çekilen kareleri, beğeni topladı.
 
Kadir (Özcan Deniz) ve Ayliz (İrem Helvacıoğlu)  arasındaki  zor ve tutkulu aşkı anlatan Seni Çok Bekledim’in yönetmenliğini Şahin Altuğ yapıyor. Oyuncu kadrosunda ise; Mustafa Uğurlu, Yıldız Kültür, Caner Şahin, İlhan Şen, Lila Gürmen, Ali İpin, Durul Bazan, Türkü Turan, Hakan Ummak, Sibel Şişman, Gürkan Güzeyhuz, Şehsuvar Aktaş, Mehmet Ulay, Selen Domaç, Nihan Büyükağaç, Damla Makar gibi başarılı isimler yer alıyor.  
 
Sürükleyici hikayesi ve zengin oyuncu kadrosuyla ‘Seni Çok Bekledim’ yakında Star’da.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER