Seni Çok Bekledim ekibi çekimler için Katar’ın başkenti Doha’ya gitti!

Seni Çok Bekledim ekibi çekimler için Katar’ın başkenti Doha’ya gitti!
Star’ın yakında seyircisi ile buluşmaya hazırlanan yeni dizisi ‘Seni Çok Bekledim’, dev bir prodüksiyonla çekimlerine devam ediyor. İlk olarak Erzincan’da 10 gün süren çekimlerin ardından İstanbul’a gelen  oyuncular ve kamera arkası ekip, buradaki çekimlerin ardından, ilk bölüm sahneleri tamamlamak için Katar’ın başkenti Doha’ya hareket etti.
 
‘SENİ ÇOK BEKLEDİM’ İÇİN ÖZEL İZİN
‘Seni Çok Bekledim’ oyuncu ve teknik ekibi, aylar süren hazırlıkların ve bürokratik onayların ardından, Katar Devleti Hükümeti iş birliği ile çekimlere başladı. Aynı zamanda; FIFA 2022 Katar Teslim ve Miras Yüksek Komitesi (SC) Genel Sekreteri H.E. Hassan Al Thawadi ve Katar Emiri’nin kız kardeşi Sheikha Al-Mayassa bint Hamad bin Khalifa Al-Thani’nin de destekleriyle çekimlere başlayan ekip, yakında Türkiye’ye dönecek.


 
TARİH VE DOĞA DOLU SAHNELER
Katar Türkiye BüyükelçisiDr. Mehmet Mustafa Göksu’nun özel olarak ilgilendiği dizi ekibi, ışıl ışıl Doha sahnelerini; Ulusal Katar Müzesi, İslam Eserleri Müzesi, Kapalı Çarşı, Şazeli Pearl Area, Souq Waqif, Marsa Katara ve nefes kesen, uçsuz bucaksız çöllerde gerçekleştirecek. ‘Seni Çok Bekledim’, Doha’da çekilen ilk Türk dizisi olacak.
 
GÜÇLÜ OYUNCU KADROSU
Yönetmenliğini Şahin Altuğ’un üstlendiği ‘Seni Çok Bekledim’, gerçek bir hayat hikayesini kolu alıyor. ‘Seni Çok Bekledim’in başrollerinde, Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu yer alırken, oyuncu kadrosunda ise;  Mustafa Uğurlu, Yıldız Kültür, Caner Şahin, İlhan Şen, Lila Gürmen, Ali İpin, Durul Bazan, Türkü Turan, Hakan Ummak, Sibel Şişman, Gürkan Güzeyhuz, Şehsuvar Aktaş, Mehmet Ulay,  Selen Domaç, Nihan Büyükağaç, Damla Makar gibi başarılı isimler yer alıyor.
 
Sürükleyici hikayesi ve zengin oyuncu kadrosuyla ‘Seni Çok Bekledim’ yakında Star’da.  BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER