Netflix, İngiltere'de 7 yeni dizi duyurdu

Netflix, İngiltere'de 7 yeni dizi duyurdu
İngiltere'deki yatırımlarına da son sürat devam eden Netflix, 7 yeni dizi duyurdu.

Baby Reindeer (8 x 30)

Yazar/Başrol: Richard Gadd

Prodüksiyon Şirketi: Clerkenwell Films 

Özet: Gerçek bir olaydan esinlenen bir hikaye, tek kişilik Baby Reindeer oyunu üzerinden uyarlanacak. Yazar ve performans sanatçısı Richard Gadd'ın kadın takipçisiyle olan çarpık ilişkisi, ilişkinin Gadd üzerindeki etkisi ve yüzleştiği derin ve karanlık drama anlatılacak.

Cuckoo Song (şimdilik)  (6 x 60)

Yazarlar: Sarah Dollard (Bridgerton, Doctor Who, Being Human), Andrea Gibb (Elizabeth Is Missing, Swallows & Amazons, Dear Frankie), Corinna Faith (The Innocents, The Power)

Prodüksiyon Şirketi: Catalyst Global Media, Doghouse Pictures

Özet: Bir insan, diğer canavar iki kız kardeş, korkunç giden doğaüstü bir anlaşmayı tersine çevirmek için bir araya gelmek zorunda kalırlar. Frances Hardinge'nin romanından uyarlanacak.

Half Bad (8 x 60)

Writer: Joe Barton (Giri/Haji, Humans, Troy: Fall Of A City

Prodüksiyon Şirketi: Imaginarium Productions

Özet: Sally Green'in kaleme aldığı Half Bad üçlemesinden uyarlanacak. 16 yaşındaki Nathan, dünyanın en korkulan cadısının gayrı meşru oğludur. Hayatı babasıyla aynı yoldan gidip gitmeyeceği konusunda gözlem altında kalmakla geçer. Zamanla "iyi" ve "kötü" arasındaki sınırlar karışır, Nathan gerçekte nasıl bir insan olduğunu keşfeder. Kaygılı ve inişli çıkışlı bu genç, olasılıklara inatla karşı çıkarak hayatta kalma isteğindedir.

Lockwood & Co (8 x 60)

Lead Director/Writer: Joe Cornish (Attack the Block, The Kid Who Would Be King, Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn)

Prodüksiyon Şirketi: Complete Fiction

Özet: Jonathan Stroud'un kaleme aldığı romanlardan uyarlanacak. Hikayesi Londra'da geçen doğa üstü bir aksiyon-macera dizisi. Ölü ruhlarla savaşan pek çok hayalet avcısının içinde yer alan iki gencin bağımsız bir şekilde bir araya geldiği bir şirketi anlatacak: Lockwood & Co.

Man vs Bee (10 x 10)

Creators: Rowan Atkinson (Mr Bean, Johnny English, Blackadder) ve Will Davies (Johnny English, How to Train Your Dragon)

Prodüksiyon Şirketi: HouseSitter Productions

Özet: Lüks malikanesindeyken kendisini bir arıyla savaşırken bulan bir adamı anlatan bir komedi dizisi olacak. Kim kazanacak ve kim bu sırada dönülemez şekilde zarar görecek? 

The Red Zone (6 x 30)

Yazarlar: Barney Ronay and Jonathan Liew  

Prodüksiyon Şirketi: Neal Street Productions

Özet: Hem futbolla ilgili olan hem de futbolla ilgili olmayan bir komedi dizisi. Herkesin belli aralıklarla birbirini yediği ve kimsenin aslında arkadaş olmadığı bir dünyada güveni, aile olmayı ve arkadaşlığı anlatan bir yapım olacak. Blöf yapanların, köpek balıklarının ve gerçek yeteneklerin bir araya geldiği tuhaf ve obsesif bir dünyanın etrafında dönecek.

The Seven Deaths of Evelyn Hardcastle (7 x 60)

Yaratıcı & Yazar: Sophie Petzal

Prodüksiyon Şirketi: House Productions

Özet: Stuart Turton'ın ödüllü romanından uyarlama bir dizi. Cevaba her yaklaştığında bir başkasının bedeninde uyanırken bir cinayetin gizemini nasıl çözersin? 

İngiltere'de prodüksiyonu devam eden Netflix dizileri:

Top Boy S2

Sex Education S3

The Crown S5

After Life S3

Stay Close

Anatomy of a Scandal

The Last Bus


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER